Köfteci Ramiz Bayilik

Köfteci Ramiz Franchise
Köfteci Ramiz Bayilik

Köfteci Ramiz markasının kahramanları Makedonya’dan Akhisa’a bir yolculuğa çıkıp; tamamen dana etinden mamul, sadece tuz ve soğandan oluşan, yiyene et tadı veren köftenin altına, kepekli pideyi tereyağında kızartıp doğrayarak yastık yapmışlar. Izgara edilmiş yeşil biber ve tavada tereyağıyla ısıtılmış domateslerle sunulduğunda, yiyenin unutamadığı bir lezzetin yaratıcısı olmuşlar.

1928 yılında açtıkları küçük dükkanın ardından 1934 yılında halen faaliyette olan tarihi dükkanlarına taşınmışlar. 2000 yılında İstanbul – İzmir karayolu üzerine yeni bir şube açarak daha da tanınır bir marka haline gelmiş Köfteci Ramiz. Dönemin ünlü siyasetçileri, sporcuları, sanatçıları burayı ziyaret etmiş. Köfteci Ramiz’in mirasçıları bu ünü devam ettirmek için var güçlerini harcayarak bu güne kadar başarılı bir şekilde getirmişler.

Gelen ısrarlı franchising tekliflerinin içinden uygun olanlarına kendi prensipleriyle çalıştırılan restoranlar açılmasına izin vermişler. Bütün ürünlerini Akhisar’dan günlük olarak zincirlerine ulaştıran Köfteci ramiz bayilik veren firmalar arasında yerini almış.

Köfteci Ramiz Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Köfteci Ramiz
Sektör: Gıda (Restoran)
Kuruluş Yılı: 1928
Merkez: Türkiye

Ciro Primi (Royalty Fee): Lokasyona göre değişmekte
Reklam Katılım Ücreti: Alınmamakta
Metraj: 80-120 m2 (AVM) 120-250 m2 (Cadde)

Franchise Giriş Bedeli: Lokasyona göre değişmekte
m2 Başına Düşen Dekorasyon Maliyeti: 1.500 – 2.000 TL
Tahmini Toplam Maliyet: 250.000 TL – 500.000 TL 

Köfteci Ramiz’in Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– Lojistik ve satın alma
– İnsan Kaynakları
– Operasyon
– Kalite Kontrol
– Reklam

Başvuru sahibinde Aranan Özellikler
Yatırımcıdan beklenen, yalnızca finansal yatırım değil, Köfteci Ramiz markasıyla açılabilecek farklı lokasyonlarda farklı projeler üretebilmesidir. Marka olarak yatırımcı adaylarına yer tavsiyesinde bulunulmaktadır. Yine yatırımcının, bu işten başka işi olmaması, işinin başında uzun mesailer verebilecek kadar zamanı olması, Köfteci Ramiz’in yatırımcıdan beklediği en önemli özelliktir.

Hedef Bölgeler: Türkiye genelinden yapılan başvurular değerlendirilecektir (İstanbul ve İzmir hariç).

Notlar
– Köfteci Ramiz’in üç değişik işletmecilik sistemi mevcuttur:
– – Ana firma olarak şube açmak.
– – Franchising modeliyle bayilik vermek.
– – Join Venture (Ortak Girişim) Ana firmayla bayiinin iki ortak gibi restoranı işletmesi.
– İzmir ve İstanbul’da AVM’lerde açılacak olan yeni şubeler için franchising başvurusu kabul edilmemektedir. Köfteci Ramiz bu şehirlerde AVM içinde açılacak yeni restoranları ana firma olarak kendisi açacak ve işletecektir.

Web sitesi: kofteciramiz.com
İletişim: info@kofteciramiz.com

[Bayilik Arama Motoru]