Ruh hali değiştiren dijital ilaçlar

Digipill - Dijital İlaçlar

Digipill sayesinde, terapinin bir çeşidi olan psikoakustik ile ilaçlar artık download edilebilir halde. Hızlı ve efektif dijital ilaçlar fikrinizi değiştirecek.

United Kingdom bazlı geliştirici Yuza, kişisel gelişim kitap yazarı Brian Colbert’in yardımlarıyla 20 yıllık “beyin dilbilimi” araştırmalarını birleştirerek; web ortamından indirilebilir, her biri ortalama yarım saat uzunluğunda dijital ilaçlar ortaya çıkardı.

Stereofonik (iki kulak ile işitme) tekniklerin etkileri günümüzde olumlu sonuçlar oluşturuyorken; Digipill, ürünlerinin rahatlamadan kilo kaybına kadar bir çok alanda yaratıcı tutkularla “göğe çıkaracağını” öne sürüyor.

Uygulama kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak indirilebiliyor ve ilk “hapınız (ilacınız)” ücretsiz olarak denemeniz için sunuluyor. Uygulamanın geliştiricileri, psikoakustik tekniklerle sonuca ulaşabilmeniz için bir “ilacı” birden çok dinlemeniz gerektiğini söylüyor.

Uygulama üzerinden indirebileceğiniz bazı “haplar” (etkileri):

– Rahatlama
– Dirençlilik
– Motivasyon (Kilo vermek veya kötü bir alışkanlığı bırakmak için)
– Başarı
– Yaratıcılık
– Karşı konulmazlık (karşı cins için)
– Tutku
– Rahat uyku
– Kendine güven

Gelecekte; bu “ilaç“ların yararlı olduğunun kanıtlanması durumunda terapistler veya aile hekimleri tarafından reçetelere yazılır mı dersiniz?

Websitesi: digipill.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇift Geyik Karaca Bayilik
Sonraki İçerikVideo içeriği bulmak artık daha kolay
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.