REKLAMCILIK VE PAZARLAMA

REKLAMCILIK VE PAZARLAMA

Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri alabilirsiniz.

BAS programı, reklamcılık alanında kendini geliştirmek isteyen bireylere Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veriyor.
video

Viar Digital ismiyle yola çıkan ekip, sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak geliştirdiği inovatif uygulamalar sayesinde bir konut projesinin temeli dahi atılmadan projenin tüm detaylarıyla tecrübe edilmesini sağlıyor.

Ürün inceleme için video platformu olan Picky, kullanıcıların 60 saniyelik ürün inceleme videoları yayınlamasını sağlıyor.
video

Kore’de kafelere yerleştirilen Green Toaster isimli sterilizasyon cihazı, müşteriler siparişlerini beklerken cep telefonlarını sterilize ediyor.
video

M&C Saatchi, Darwin’in doğal seçilim hipotezinden ilham alarak geçen kişiye göre değişen dinamik reklam panosu tasarladı.

Ascribe, sanatçıların eserlerinin izlenebilir dijital kopyalarını yapmalarını sağlıyor ve bu eserlerin kopyalanmasını ya da izinsiz kullanılmasını önlüyor.
video

Pushmarket sayesinde, küçük çaplı online alışveriş siteleri müşterilerin verilerini kullanarak kişiselleştirilmiş e-mailler hazırlıyor.

Carrot uygulaması yerel işletmelerin yoldan geçen insanlara gerçek zamanlı indirimler sunmasını sağlıyor ve mağazalara yürüyerek giden müşterileri ödüllendiriyor.

İster yeni bir girişim olsun ister farklı bir alan; her çalışma grubunda "soft beceriler" başlıca etkendir. Şimdi yeni girişim Eggup, size ideal çalışma arkadaşı ya da ortak bulma konusunda yardımcı oluyor. Yapılan araştırmalar...

Hellman's isimli mayonez firmasının Brezilya'da başlattığı inovatif kampanya WhatsCook, isteyen herkesin WhatsApp üzerinden yemek pişirme dersi almasına olanak tanıyor.
video

Tayvanlı Let’s Café'nin geliştirdiği yeni kahve makinesi, tüketicilerin yükledikleri resimleri lattelerin üzerine basıyor.

İsrailli eğitim kurumu Kidum verdiği SAT kursu için sadece yüksek IQ'ya sahip olan öğrencilerin doldurabileceği QR kod başvuru formunu geliştirdi.
video

Balon şeklinde tasarlanmış uçan mağaza, Seul şehrinde yaşayıp yakınlarında bir Emart mağazası bulunmayan müşterileri hedefliyor.

İngiltere merkezli Muffle Guard isimli servis; Twitter verilerinin analizini yaparak, marka itibarı konusunda şirketlere yardımcı oluyor.

Kiralanan bir filmin başında veya arasında çıkan reklamlar kullanıcıları her zaman irite etmiştir. Özellikle kendisine hiç bir avantajı olmayan bir reklamı seyreden kullanıcı için bu çekilmez hal alabilir. HitBliss bu durumu tersine çevirerek yeni...

Her yıl gereksiz yere sarf edilen enerji miktarı, dünyanın enerjiden mahrum kalan ülkelerinin bu sıkıntısını giderecek miktarda. Isı ve elektrik enerjisinin israfına dikkat çekmek isteyen Danimarka merkezli enerji ve geri dönüşüm firması Vestforbrænding, reklam...

TAKİPTE KALIN

3,437BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl