PERAKENDE

PERAKENDE

İlk mağazasını Suadiye’de açan ve her geçen gün daha da büyümeye devam eden Tantitoni bayilik veriyor.
Samsonite Bayilik

Dünyada 100'ün üzerinde ülkede satılan çanta ve bavul gibi ürünleriyle Samsonite perakende sektöründe bayilik veren firmalar arasında.
Ceyo Bayilik

Türkiye'nin tanınmış markaları arasında yer almanın gururunu taşıyan Ceyo bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Tokyo’nun Ginza bölgesinde geçtiğimiz Mayıs ayında açılan Morioka Shoten kitabevi bir hafta boyunca sadece bir kitap sergiliyor.

Loop Commerce’in e-hediye kartı ile müşteri hediyeyi satın alıyor ve beden numarası gibi detayları hediyenin alındığı kişi belirliyor.

Online pazaryeri uygulaması Shufl ile kullanılmayan eşyaları kendi mahallenizde satabilir, satın alabilir ve diğer kullanıcılarla takas edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş indirim uygulaması Benjamin tüketiciye özel indirim sunuyor ve tüketicinin kabul etmek için sadece 60 saniyesi var.
video

Pushmarket sayesinde, küçük çaplı online alışveriş siteleri müşterilerin verilerini kullanarak kişiselleştirilmiş e-mailler hazırlıyor.

Gezici dükkan Less Than 100, kadın müşteriden erkeğe göre daha az ücret talep ederek cinsiyete dayalı ücret ayrımcılığına dikkat çekiyor.
video

Akıllı telefon uygulaması Booodl ile çevrimiçi akıllı alışveriş listesi oluşturabilir ve istediğiniz ürün yakındaki mağazada stokta olduğunda haberdar olabilirsiniz.

Almanya merkezli inovatif platform IDnow, gerekli tüm testleri yaparak müşterileri için kimlik doğrulama işlemi gerçekleştiriyor.
video

2. el alışveriş uygulaması Sold. sayesinde satıcılar kullanmadıkları ürünlerden sadece resim çekerek, başka hiç bir detayla uğraşmadan kurtulabiliyor.
video

Balon şeklinde tasarlanmış uçan mağaza, Seul şehrinde yaşayıp yakınlarında bir Emart mağazası bulunmayan müşterileri hedefliyor.

Genious.box isimli yeni abonelik servisi çocuklara her ay düzenli olarak bilimsel projeler göndererek onlara gelecekteki kariyer seçimlerinde yardım ediyor.

Güçlü vizyonu, dinamik yapısı ve çağdaş bakış açısıyla bijuteri sektörünün önde gelen isimleri arasında yerini almayı başaran Ladies Coccosh Accessories bayilik veriyor.
video

İngiltere'de üretilen Velopresso, kahve yapımı için gerekli olan enerjiyi üretebilen 3 tekerlekli bisiklet üzerine kurulmuş bir kahve standı.

TAKİPTE KALIN

3,431BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
101TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl