HOBİ

HOBİ

Akıllı bisiklet kilidi hırsızlık durumunda alarm veriyor.video

Birisi bisikletinizi çalmaya kalkarsa, akıllı bisiklet kilidi yüksek sesli bir alarm çalıyor ve sahibinin telefonuna bildirim gönderiyor.

Her 12 saatte sadece 24 fotoğraf çeken cep telefonu fotoğraf uygulaması ile analog fotoğrafçılığa olan özleminizi giderebilirsiniz.
Sağlıklı Yaşama Özendiren Uygulamavideo

StepPets isimli oyunda gerçek hayatta yapılan yürüyüşler bölümün kolaylaşmasını sağlıyor ve oyuncu sağlıklı yaşama özendiriliyor.
Bisikletlilere Yeşil Işık Yaktıran RFID Etiket

Bisikletlere takılan RFID etiketler sayesinde, bisiklet sürücüsü trafik ışıklarına yaklaştığında bisiklet şeridine yeşil ışık yanıyor.

Tokyo’nun Ginza bölgesinde geçtiğimiz Mayıs ayında açılan Morioka Shoten kitabevi bir hafta boyunca sadece bir kitap sergiliyor.

Mobil uygulama Shelfie ile kullanıcı satın aldığı basılı kopya kitabı okutarak aynı kitabın indirimli e-kitap versiyonunu edinebiliyor.
video

Physiclo tasarladığı fitness kıyafetinde bulunan dahili direnç ile kullananların aynı egzersiz düzeninde daha fazla yağ yakmasını sağlıyor.

Türlü etkinlikleri kameraya almak isteyenler Drone pilotu kiralama hizmeti Droners ile profesyonel ve yerel Drone pilotu kiralayabilecek.

Formülü meyve özlerinden elde edilen Inkbox’ın kalıcı dövme görünümlü organik geçici dövmeleri 2 hafta dayanıyor.
video

Swiss Barefoot Company, çıplak ayak hissi veren çorap şeklinde fakat çoraptan daha sert bir minimalist ayakkabı tasarladı.

R-STORE, Japonya’nın başkenti Tokyo’da kitap okumayı seven gezginler için kitabevi ve otel karışımı bir hostel açıyor.

Fitness takip cihazı ve kişisel fitness antrenörü olan bileklik, üç boyutlu alanda hareketleri analiz ederek egzersizi tanımlıyor.
video

Amfi markası Marshall, rock müzikseverler için çift kanal jak ve hoparlör gibi özelliklere sahip özel bir telefon tasarladı.
video

Yazılım ile fiziksel olarak etkileşime geçmenize olanak sağlayan analog birim Palette Gear, dijital çalışmalarınız ile daha doğal bir etkileşim yöntemi sunuyor.
video

İtalyalı startup Atellani, güneş ışınlarını kullanarak çizim yapabileceğiniz her yaştan insana hitap eden bir çizim aracı geliştirdi.
video

ExtremeFliers tarafından geliştirilen Micro Drone 3.0, telefonunuza HD görüntü veriyor ve drone meraklılarına uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor.

TAKİPTE KALIN

3,437BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl