GİRİŞİMCİLİK

GİRİŞİMCİLİK

Zaman ve paradan tasarruf ettirecek, stresten kurtaracak, girişimciler için olmazsa olmaz 10 dijital aracı sizin için derledik.
Bayilik almak isteyen girişimcilerin dikkat etmesi gereken 10 nokta

Bu yazımızca yeni bir iş kurmak isteyen siz girişimcilerin, bayilik almadan önce dikkat etmesi gereken 10 noktaya değindik.
Aile içi şiddet mağdurlarına girişimcilik eğitimi veren startup FreeFrom.

Amerika’da bir startup, aile içi şiddet mağdurlarının kendi ayakları üzerinde durmaları için girişimcilik eğitimi vermeye başladı.

Andrew Cagnetta 25 yaşındayken devraldığı ilk işyerini işletmeye başladıktan kısa bir süre sonra dersine yeteri kadar çalışmadığını anladı. Devren işyeri ilanlarında bulup yeniden faaliyete geçirdiği restoranın menüsüne sadık kalmış olsa bile, müşteriler menü ve...
Kuzey'in Kralı Jon Snow'dan öğrenebileceğiniz 6 liderlik taktiği

Girişimci Murray Newlands, olağanüstü bir CEO olmak için Jon Snow’dan öğrenebileceğiniz taktikleri 6 madde olarak sizin için derledi.
Şirket sahibi olmak isteyen genç girişimciler için 5 ipucu

20li yaşlarınızdasınız ve bir şirket kurmak istiyorsunuz; sizin gibi genç girişimcilere yol gösterecek 5 ipucunu paylaştık.

Dünyaca ünlü TED Talks konferans videoları arasından her girişimcinin mutlaka izlemesi gereken ilham verici konuşmaları derledik.

Sosyal ağ profilleriniz üzerinde biraz çalışarak insanların hakkınızda ne düşüneceğini kontrol edebilirsiniz.

Başarılı bir girişimci olmak için, tüm dünyada önde gelen başarılı girişimcilerin iş yaşamına farklı yaklaşımlarını bilmek gerekir.

Medium yazarı ve Hoodie Dude’un kurucusu Sami Kuusela, startup dünyası hakkında yanlış bilinen gerçekleri 6 maddede açıklıyor.

Geleceğinizi bugünden iyileştirmek için Matt Mayberry 5 faklı yol sunuyor, biz de Fikirci Baba olarak bu maddeleri sizinle paylaşıyoruz.

Hayatımızı derinden etkileyen girişimciliğin asıl merkezi Silikon Vadisi’nden girişimcilik hakkında 9 derse bir göz atın.

Bilgiye ve kişilere erişimin çok kolay olduğu dijital çağda, startuplar neden teknoloji konferanslarına katılmalı?

Startup dünyası sıradışı fırsatlar sunuyor, peki ama işten ayrılıp startupa katılmak gerçekten risk almaya değer mi?

Televizyon dünyasının yarattığı startup kültürü algısı ve beraberinde getirdiği basmakalıp düşünceler aslında 5 gizli tehlike barındırıyor.

Startup kurarken bazı şeyleri ücretsiz halledebilmeniz için işinize yarayacak 10 ücretsiz aracı listeledik.

TAKİPTE KALIN

3,431BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
101TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl