FİNANS

FİNANS

Mobil uygulama Buskeroo ile yoldan geçenler sokak sanatçısı hakkında daha fazla bilgi ediniyor ve PayPal aracılığı ile onlara bahşiş veriyor.

Bitcoin benzeri para birimi Ether, Nesnelerin İnterneti’ni kullanan cihazların ihtiyacı olan işlem gücünün maliyetini karşılayabilir.

Amerikalı ressam Ashley Longshore kendi projesi Artgasm üzerinden yıllık abonelik ile koleksiyonculara sınırlı baskı sanat eserlerini satıyor.

Finansal startup olan Even, faizsiz krediler vererek serbest çalışanların aylık gelir durumunu dengelemesini sağlıyor.

Alışılmışın dışında bir çözüm sunan yeni girişim Smyte, küçük şirketleri online dolandırıcılığa karşı koruyor ve güvenliğini sağlıyor.
video

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Roots Up, Gondar’da tarım ile geçinen çiftçi halk için inovatif ve düşük teknolojili tarım çözümleri üretiyor.

Restoranlar için kitlesel fonlama platformu Equity Eats ile potansiyel müşteriler, yeni açılacak restoran ve kafelere finans kaynağı olabiliyorlar.

Almanya merkezli inovatif platform IDnow, gerekli tüm testleri yaparak müşterileri için kimlik doğrulama işlemi gerçekleştiriyor.

Vergi mükellefi olan girişimcilere düşük maliyetlerle çeşitli avantajlar sağlayan Fatura Tahsilat Sistemi bayilikler veriyor.

Emlak hizmetlerinin toplam kalitesini yükselterek, sektörün gelişimine katkıda bulunmayı misyon edinen Retürk bayilik veren firmalar arasında.

Bir Türk girişimi olan inovatif ilan panosu; Panoversite sayesinde üniversite öğrencileri bundan böyle ucuz yaşıyor, kolay taşınıyor.

Fifth Third isimli banka, işsizlik durumlarında müşterilerine iş asistanlığı hizmeti sunarak onlara borçlarını ödemelerinde yardımcı oluyor.

Gayrimenkul sektöründen yeni bir iş fikri ile karşınızdayız. Homesnap adlı uygulama sayesinde kullanıcılar sadece fotoğraf çekerek bir evin oda sayısından, gerçek değerine kadar tüm bilgilerine ulaşabiliyorlar. Homesnap adlı uygulama ile veri tabanına yüklenen fotoğraflar ABD'de...

1973'te ABD'de kurulan Realty World, günümüze kadar marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD'lik yatırım ile, yapılan araştırmaların da gösterdiği gibi, nihai tüketici tarafından en çok bilinen gayrimenkul franchise markasıdır. 1 Mayıs 2005 itibariyle faaliyetlerini...

1985 yılında kurulan TURYAP, 400’e yakın temsilciliği ve 1500 çalışanıyla emlak sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur. Emlakçılığı batıdaki gibi saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan TURYAP, bu markayla ofis açanları seçkin bir...
video

Online dünyadaki en önemli endişelerden biri de güvenlik. Özellikle finans alanında hizmet verenler başta olmak üzere bazı şirketler, kullanıcılarının kimlik doğrulama işlemleri için gerekli belgeleri tarayıcı ile taratıp yollamalarını istemekte. Kötü niyetli kullanıcılar ise...

TAKİPTE KALIN

3,437BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl