Film kiralama platformu reklam karşılığı bedava kredi veriyor

Film kiralama platformu

Film kiralama platformu

Kiralanan bir filmin başında veya arasında çıkan reklamlar kullanıcıları her zaman irite etmiştir. Özellikle kendisine hiç bir avantajı olmayan bir reklamı seyreden kullanıcı için bu çekilmez hal alabilir. HitBliss bu durumu tersine çevirerek yeni iş fikrini faaliye geçirmiş. ABD merkezli online film kiralama şirketi HitBliss platform üzerinden seyredilen her bir reklam için kullanıcıya ücretsiz kredi veriyor. Bu krediler film kiralamak için kullanılabiliyor.

İnternet üzerinden HitBliss uygulaması indirilmeden önce kullanıcılar HitBliss Earn üzerinden ücretsiz kredi sistemine kayıt oluyorlar. Kayıt işlemi gerçekleştikten sonra reklam bölümünde bulunan reklamları inceleyen kullanıcılar ilgilerini çekebilecek olanları izliyorlar. Eğer reklam ilgi alanlarının dışındaysa diledikleri an bir başka reklama atlayabiliyorlar. İzlenilen her bir reklam belirli miktarda kredi olarak kullanıcıların hesaplarına yükleniyor. Krediler film veya dizi kiralamaya yetecek miktara ulaştığında ise istenilen görsel içerik ücretsiz izlenebiliyor.

İşlem sırasında kullanıcıların reklamları izlediğinden kesin emin olmak adına alınan çeşitli tedbirler var. Reklamların sesi kısılamıyor ve reklamlar tam ekran modunda izlenmek zorunda. Unutmadan belirtelim, toplamda 10 dakika kadar reklam izlemek popüler bir filmin kiralanmasına yetiyor.

HitBliss; pazarlamacıların hedef kitlelere daha etkin bir biçimde ulaşmasına yardım ederken, reklamların da kullanıcılar için daha az irite edici olmasını sağlıyor. Servis sadece ABD topraklarında kullanılabiliyor. Dijital düşünen girişimciler! Bu inovatif girişim aklınıza yeni iş fikirleri getirdi mi?

Web sitesi: www.hitbliss.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikEtiler Marmaris Bayilik
Sonraki İçerikHosta Piknik Bayilik
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.
 • mehmet

  Merhaba Arkadaşlar

  bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. incir.com bünyesinde
  bir site açtım her çeşit ürünün bulunduğu bir site yaklaşık 80000 ürün var şu anda.
  sizden ricam siteyi inceleyip fikirlerinizi söyleyebilirmisiniz
  mesela sitenin ismi, tasarımı kısacası her yönüyle nasıl olduğu konusunda fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim

  site: http://www.tazegeldi.net/

  teşekkürler