EV VE TASARIMI

EV VE TASARIMI

Yaşayan avize havayı temizliyor.

Biyolojik süreci taklit eden yaşayan avize, karbondioksiti emiyor ve oksijen üreterek havanın kalitesini artırıyor.
video

Biyobozunur yemek artıklarını gübreye dönüştüren çöp kutusu ile siz de geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.
video

Viar Digital ismiyle yola çıkan ekip, sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak geliştirdiği inovatif uygulamalar sayesinde bir konut projesinin temeli dahi atılmadan projenin tüm detaylarıyla tecrübe edilmesini sağlıyor.
video

Işığı karanlık bölgelere yayan akıllı ayna Lucy, güneş ışığını istenilen bölgeye yönlendirmek için güneşi gün boyu takip eden robotik teknoloji kullanıyor.

Evlerini gezginlere ücretsiz açan Nightswapping üyeleri karşılığında diğer üyelerin evinde ücretsiz konaklama sağlayan “Gece” kredileri kazanıyor.
video

Rüzgar ve güneş enerjisi ile elektrik üreten yumurta şeklinde mobil ekolojik ev Ecocapsule, iki insanı her yerde barındırabiliyor.

LockedOut akıllı telefon uygulaması üzerinden ihtiyaç durumunda kullanıcı deneyimli, sabit fiyatlı çilingir hizmeti veriyor.
video

Lumkani’nin akıllı yangın alarmı sistemi, aniden artan sıcaklıkları gözlemleyerek yangın çıkması durumunda tüm mahalleyi haberdar ediyor.
video

Dünyanın en akıllı çöp kutusu Bruno, akıllı telefon uygulaması ile çöp torbasının dolduğunu ve çöpü dışarı çıkarmanız gerektiğini hatırlatıyor.
video

Apple ve Threat akıllı ev sistemleri ile uyumlu çalışan akıllı kilit sistemi Friday anahtarsız giriş sağlıyor ve evinizi daha güvenli hale getiriyor.
video

Startup Insensi, sabit hattın basitliğini ve dokunmatik ekran tabletin şıklığını bir araya getirerek yeni nesil bir ev telefonu tasarladı.

Radyatöre bağlanan ısıtmalı kilim Fervent Carpet, ısındığı zaman içinde yaşayan ve astım hastaları için çok zararlı olan toz böceklerini öldürüyor.
video

Nesnelerin İnterneti ağını kullanan cihazları kontrol eden akıllı ev kumandası Nuimo, ışıkları, müziği, kapı kilitlerini ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlıyor.

Doğadan ayrı yapamayan Hollandalılar yeni bir girişim KantoorKaravaan sayesinde artık ormanın içinde gezici kırsal ofislerde çalışabilecekler.
video

Karton oda takımı Room In a Box, sadece bir karton kutu içinde kapınıza kadar kargolanıyor.
video

Geçmeli masa ayağı SNAP, herhangi bir yüzeyi saniyeler içinde benzersiz bir mobilyaya dönüştürüyor.

TAKİPTE KALIN

3,431BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
101TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl