EĞİTİM

EĞİTİM

AR teknolojisi kullanan eğitici oyuncak ayı Parker.video

AR teknolojisi kullanan oyuncak ayı çocuklar için müfredat dışı eğitime yardımcı olması amacıyla geliştirildi.
Aile içi şiddet mağdurlarına girişimcilik eğitimi veren startup FreeFrom.

Amerika’da bir startup, aile içi şiddet mağdurlarının kendi ayakları üzerinde durmaları için girişimcilik eğitimi vermeye başladı.

Eğitim sektöründe uzman kadrosu ile hizmet veren English Time Dil Okulları bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri alabilirsiniz.

BAS programı, reklamcılık alanında kendini geliştirmek isteyen bireylere Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veriyor.
video

Çocukları düzgün yazmaya teşvik eden iMessage eklentisi iCorrect, mesajdaki yazım hatalarını buluyor ve düzeltilene kadar mesajı göndermiyor.
video

Bilişsel analiz platformu EnderMetrics ile eğitim uygulamaları geliştiricileri, kullanıcıların öğrenme durumunu takip edebilecekler.
video

Onyx Motion teknoloji firması, basketbolda yeteneklerini geliştirmek isteyenler için koç görevi görecek akıllı saat uygulaması geliştirdi.

Yeni bir startup olan Ardusat sayesinde bilim uygulamaları dersinde öğrenciler veri toplama deneylerini uzayda yapabilecekler.

ReadySub, öğretmen açığı durumunda okul yönetiminin kısa zamanda ücretli öğretmen bulmasını sağlayarak boş dersleri en aza indiriyor.
video

Çocuklara kodlama öğreten minik robot Codie, akıllı telefon uygulaması ile genç beyinlere basit programlamanın kapılarını açıyor.

Andela Afrikalı gençleri uzaktan yazılım geliştirici işlerine yönlendirmeden önce onlara maaşlı eğitim sağlayan yetenek hızlandırıcı küresel bir eğitim kurumu.

The Building Hero Project gençlerin toplum iyileştirme projeleri yönetmek için gereken en son teknoloji ekipmanlara erişimini sağlayan bir tasarım liderlik projesidir.

İsrailli eğitim kurumu Kidum verdiği SAT kursu için sadece yüksek IQ'ya sahip olan öğrencilerin doldurabileceği QR kod başvuru formunu geliştirdi.

Genious.box isimli yeni abonelik servisi çocuklara her ay düzenli olarak bilimsel projeler göndererek onlara gelecekteki kariyer seçimlerinde yardım ediyor.
video

Alman Kolle Rebbe tarafından üretilen kutu oyunu MELTDOWN, oynayan çocukların küresel ısınma konusunda farkındalık kazanmasını sağlıyor.
video

Quick Key adlı inovatif uygulama, optik test okuyucu görevi görerek öğrencinin optik test formunu okuyor ve sonuçları otomatik olarak sisteme aktarıyor.

TAKİPTE KALIN

3,431BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
101TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl