BAYİLİK / FRANCHISE

BAYİLİK / FRANCHISE

Her sene güçlenen ve büyüyen bir sektör olan kahve sektöründe, London Cafe bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Lezzet dolu dünyasına ettiği davetle bu keyfi paylaşmak isteyen Panino bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Hizmet kalitesi, profesyonel işletme sistemi ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen ile CarWax bayilik veren firmalar arasında.

1906'dan beri gayrimenkul sektöründe dünya lideri olan Coldwell Banker bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Türkiye'nin en lezzetli pizzalarını 30 dakikada müşterilerine ulaştırma görevini vizyon edinmiş Pizza Bulls bayilik veriyor.

%100 organik solucan gübresi kullanımını yaygınlaştırmak isteyen BioVerim bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Dünyanın en büyük, en kaliteli ve en başarılı fast food zincirlerinden McDonald's bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Cazip yatırım seçenekleri ve yüksek ciro hedefi ile yatırımcıları cezbeden Gönül Kahvesi bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

1946’dan beri 3 nesildir kasaplık yapan Sarıtaş Ailesi, tüm bilgi ve birikimleri ile restorancılık sektörüne adım attı ve Global Restoran Yatırımları A.Ş. çatısı altında...

Türk insanının damak tadına uygun, sadece tavuk ürünleri satışı yapılan restoran zinciri Tavuk Dünyası bayilik veren firmalar arasında.

Doğal ve katkısız malzemelerle üretilen birbirinden lezzetli waffle ve dondurmaları ile ünlü Kemal Usta Waffles bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Hazır ofis ve sanal ofis sektöründe müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi hedefleyen eOfis bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

100’e restoranda Anadolu’nun binlerce yıllık döner geleneğini yaşatmaya devam eden Usta Dönerci bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Tüm dünyada oldukça popüler olan odadan kaçış oyunlarının Türkiye’deki öncüsü Escapist bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Her biri birer sanat eseri olan dondurmalar üreten Premium dondurma markası Cold Stone Dondurma bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Kazan kazan ilkesi üzerine kurulmuş franchise sistemi ile Frango Döner bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

TAKİPTE KALIN

3,431BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
101TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl