TELEKOMÜNİKASYON

TELEKOMÜNİKASYON

Nesneleri uzaktan kumandaya dönüştüren hareket kontrol teknolojisi

Yeni hareket kontrol teknolojisi, herhangi bir nesneyi uzaktan kumandaya çevirerek televizyon gibi cihazları kontrol etmenizi sağlıyor.
Tekonet İletişim Bayilik

Digital yayın, sabit telefon ve geniş bant internet hizmetlerinde faaliyetlerini yürüten Tekonet İletişim bayilik veren firmalar arasında.

Şirket içi mesajlaşma uygulaması Slack’ın bir parçası olan Large isimli sanal sekreter, ofis düzeni ile ilgili görevleri yerine getiriyor.

Mobil uygulama Buskeroo ile yoldan geçenler sokak sanatçısı hakkında daha fazla bilgi ediniyor ve PayPal aracılığı ile onlara bahşiş veriyor.
video

Çocukları düzgün yazmaya teşvik eden iMessage eklentisi iCorrect, mesajdaki yazım hatalarını buluyor ve düzeltilene kadar mesajı göndermiyor.
video

Kore’de kafelere yerleştirilen Green Toaster isimli sterilizasyon cihazı, müşteriler siparişlerini beklerken cep telefonlarını sterilize ediyor.

Singapur merkezli startup Fastacash uygulaması ile mobil şubelere girmeden sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınıza para gönderebileceksiniz.
video

Startup Insensi, sabit hattın basitliğini ve dokunmatik ekran tabletin şıklığını bir araya getirerek yeni nesil bir ev telefonu tasarladı.
video

Amfi markası Marshall, rock müzikseverler için çift kanal jak ve hoparlör gibi özelliklere sahip özel bir telefon tasarladı.

Akıllı mobil arama teknolojisini kullanan Adswipe uygulaması iş arayanlara, pas geçme ve beğenme özelliği ile Tinder benzeri bir deneyim sunuyor.

Henüz proje aşamasında olan ve standart bir ayna boyutunda olan MirrorMirror, sabah uyandığınızda size bildirimleri gösteriyor.

Jenerasyonlararası iletişimi kolaylaştıran mesajlaşma sistemi Bloom, birbirinden uzakta yaşayan aile üyeleri arasındaki bağlantı kalitesini artırmayı amaçlıyor.

Atık yönetim şirketi Bigbelly, New York’ta akıllı çöp konteynerlerini belediye kablosuz internet ağı için kullanarak bir pilot uygulama yapıyor.
video

Yeni Google teknolojisi Jacquard, neredeyse her türlü kumaşı interaktif dokunmatik cihazlara çeviriyor.
video

Interaktif ajans Frolic, Omni Presents ile uzak mesafe hediye verme sorununa bir çözüm buldu ve paketi açıldığı an sahibine haber veren hediyeyi tasarladı.

Yakında Apple Store'da yerini alacak olan Xpress, yapılan özçekimlerden o anki duyguları açığa çıkaran uygulama.

TAKİPTE KALIN

3,436BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl