SOSYAL

SOSYAL

Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri alabilirsiniz.

BAS programı, reklamcılık alanında kendini geliştirmek isteyen bireylere Facebook Messenger üzerinden online reklamcılık dersleri veriyor.

Her 12 saatte sadece 24 fotoğraf çeken cep telefonu fotoğraf uygulaması ile analog fotoğrafçılığa olan özleminizi giderebilirsiniz.
Yapay Zeka Uygulaması Pic2Recipe, yüklenen yemek fotoğrafından malzeme listesini ve tarifini bulabiliyor.video

Yapay Zeka Uygulaması Pic2Recipe, yüklenen yemek fotoğrafından malzeme listesini ve tarifini bulabiliyor.

Mobil uygulama Shelfie ile kullanıcı satın aldığı basılı kopya kitabı okutarak aynı kitabın indirimli e-kitap versiyonunu edinebiliyor.

CitizenLab, vatandaşların yaşadıkları şehir hakkındaki görüşlerini ve fikirlerini yerel yönetimlerle paylaşabilmesi için online platform oluşturdu.

Ürün inceleme için video platformu olan Picky, kullanıcıların 60 saniyelik ürün inceleme videoları yayınlamasını sağlıyor.
video

Çocukları düzgün yazmaya teşvik eden iMessage eklentisi iCorrect, mesajdaki yazım hatalarını buluyor ve düzeltilene kadar mesajı göndermiyor.

Evlerini gezginlere ücretsiz açan Nightswapping üyeleri karşılığında diğer üyelerin evinde ücretsiz konaklama sağlayan “Gece” kredileri kazanıyor.
video

M&C Saatchi, Darwin’in doğal seçilim hipotezinden ilham alarak geçen kişiye göre değişen dinamik reklam panosu tasarladı.
video

Yeni girişim Yellow Backie ile tursitler Amsterdam usulü otostop çekerek yerel bisikletlerin bagaj kısmında ücretsiz yolculuk yapıyor.

Görme engelliler için Braille akıllı saat Dot, akıllı telefondan gelen gerçek zamanlı bildirimleri ve mesajları Braille karakterlere çeviriyor.

Sadakate önem veren çöpçatanlık sitesi Fidelity Dating, geçmişte aldatılmış ve bu yüzden ilişkilerde güven sorunu yaşayan insanlar için kuruldu.

Genç girişimci Ahmed Ghanem, başörtülü kadınların yazın rahat etmesi için sıcak iklime uygun su geçirmez başörtüsü Cool Dry’ı tasarladı.

Singapur merkezli startup Fastacash uygulaması ile mobil şubelere girmeden sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınıza para gönderebileceksiniz.

Yeni sosyal medya uygulaması PersonalHeroes, kullanıcının davranışlarını takip ederek yaptığı iyilikleri nezaket puanlarına dönüştürüyor.

Yeni sosyal ağ uygulaması Beme, kullanıcının gönderiyi paylaşmadan önce düzenlemesine izin vermiyor ve gönderiyi olduğu gibi paylaşıyor.

TAKİPTE KALIN

3,431BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
101TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl