SOSYAL

SOSYAL

Mobil uygulama Shelfie ile kullanıcı satın aldığı basılı kopya kitabı okutarak aynı kitabın indirimli e-kitap versiyonunu edinebiliyor.

CitizenLab, vatandaşların yaşadıkları şehir hakkındaki görüşlerini ve fikirlerini yerel yönetimlerle paylaşabilmesi için online platform oluşturdu.

Ürün inceleme için video platformu olan Picky, kullanıcıların 60 saniyelik ürün inceleme videoları yayınlamasını sağlıyor.
video

Çocukları düzgün yazmaya teşvik eden iMessage eklentisi iCorrect, mesajdaki yazım hatalarını buluyor ve düzeltilene kadar mesajı göndermiyor.

Evlerini gezginlere ücretsiz açan Nightswapping üyeleri karşılığında diğer üyelerin evinde ücretsiz konaklama sağlayan “Gece” kredileri kazanıyor.
video

M&C Saatchi, Darwin’in doğal seçilim hipotezinden ilham alarak geçen kişiye göre değişen dinamik reklam panosu tasarladı.
video

Yeni girişim Yellow Backie ile tursitler Amsterdam usulü otostop çekerek yerel bisikletlerin bagaj kısmında ücretsiz yolculuk yapıyor.

Görme engelliler için Braille akıllı saat Dot, akıllı telefondan gelen gerçek zamanlı bildirimleri ve mesajları Braille karakterlere çeviriyor.

Sadakate önem veren çöpçatanlık sitesi Fidelity Dating, geçmişte aldatılmış ve bu yüzden ilişkilerde güven sorunu yaşayan insanlar için kuruldu.

Genç girişimci Ahmed Ghanem, başörtülü kadınların yazın rahat etmesi için sıcak iklime uygun su geçirmez başörtüsü Cool Dry’ı tasarladı.

Singapur merkezli startup Fastacash uygulaması ile mobil şubelere girmeden sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınıza para gönderebileceksiniz.

Yeni sosyal medya uygulaması PersonalHeroes, kullanıcının davranışlarını takip ederek yaptığı iyilikleri nezaket puanlarına dönüştürüyor.

Yeni sosyal ağ uygulaması Beme, kullanıcının gönderiyi paylaşmadan önce düzenlemesine izin vermiyor ve gönderiyi olduğu gibi paylaşıyor.
video

Akıllı saat sensörü Deus Ex Aria, parmak hareketlerinizi algılıyor ve cihazlarınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlıyor.
video

Dokunmatik Braille tablet Blitlab, akışkan madde teknolojisi kullanarak görme engelliler için metni Braille alfabesine çeviriyor.

Henüz proje aşamasında olan ve standart bir ayna boyutunda olan MirrorMirror, sabah uyandığınızda size bildirimleri gösteriyor.

TAKİPTE KALIN

3,692BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
216TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl