SAĞLIK

SAĞLIK

Kendini dezenfekte eden tekstil materyali

Kendini dezenfekte eden tekstil materyali, hastane kaynaklı ölümcül enfeksiyonlarla mücadeleye yardımcı olabilir.
Akıllı eldiven Nuada, el verimliliğini artırıyor.

Sağlık durumuna bağlı olarak temel el fonksiyonlarını kaybeden insanlar için geliştirilen akıllı eldiven el verimliliğini artırıyor.
Müzikli diş fırçası diş fırçalamayı eğlenceli hale getiriyor.

Çocuklar başta olmak üzere tüm aile bireyleri için tasarlana müzikli diş fırçası diş fırçalamayı eğlenceli hale getiriyor.
Akıllı egzersiz sopaso Axon kas aktivasyonuna yardımcı oluyor.

Axon isimli akıllı egzersiz sopası, kullanıcıların spor yaparken güç düzeylerini ölçmelerine yardımcı olmak için LED ışıkları kullanıyor.
Canaria kulaklık, kazaları önlemek için etrafı izliyor ve kullanıcıyı uyarıyor.video

Kazaları önlemek içi uyarıcı görevi gören kulaklık Canaria, astronotların fiziksel ve çevresel durumunu gözlemleyerek uyarıda bulunuyor.
Besin alerjisi olanlar için restoran yemeklerini test eden cihaz

Ally, gıda alerjisi olanlara yemeklerinin alerjen malzemeler içerip içermediğini kontrol etmeleri için basit bir çözüm sunuyor.
Dış fırçalama alışkanlığınızı analiz eden sonik diş fırçası Ocean One

Sonik diş fırçası Oclean One, dış fırçalama alışkanlığınızı analiz ediyor ve daha iyi bir fırçalama için telefonunuza ipuçları gönderiyor.
Sağlıklı Yaşama Özendiren Uygulamavideo

StepPets isimli oyunda gerçek hayatta yapılan yürüyüşler bölümün kolaylaşmasını sağlıyor ve oyuncu sağlıklı yaşama özendiriliyor.
video

LED ışıklandırmalı akıllı tasma Buddy, konum takip ve gıda tarama özellikleri sayesinde köpeğinizin sağlık durumunu takip ediyor.
video

Physiclo tasarladığı fitness kıyafetinde bulunan dahili direnç ile kullananların aynı egzersiz düzeninde daha fazla yağ yakmasını sağlıyor.
video

Eatwell yemek takımı, bilişsel bozukluğu olan Alzheimer hastalarının yemek zamanlarını düzenlemek ve besin alımını artırmak için tasarlandı.
video

Beyaz gürültü cihazı SNOOZE, rahatlatıcı ve yatıştırıcı hareket eden bir hava sesi vererek kaliteli bir uyku uyumanızı sağlıyor.

Bir sağlık uygulaması olan Migraine Buddy, hastadan ve çevresinden edindiği verileri kullanarak migren krizini öngörebiliyor.
video

Su arıtma için klavuz görevi gören İçilebilir Kitap, sayfaları ile de kirli suyu bakterilerden yüzde 99.9 oranında arıtmanızı sağlıyor.

Oxana Pantchenko’nun geliştirdiği Moomy’s Watches isimli aparat şişelediğiniz anne sütünün tazelik takibini sizin yerinize yapıyor.

Cilt bakımı uygulaması CosScan, ürünün içeriklerini tarıyor, analiz ediyor ve kullanıcının cilt tipine en uygun bakım ürününü öneriyor.

TAKİPTE KALIN

3,437BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl