SAĞLIK

SAĞLIK

Sağlıklı Yaşama Özendiren Uygulamavideo

StepPets isimli oyunda gerçek hayatta yapılan yürüyüşler bölümün kolaylaşmasını sağlıyor ve oyuncu sağlıklı yaşama özendiriliyor.
video

LED ışıklandırmalı akıllı tasma Buddy, konum takip ve gıda tarama özellikleri sayesinde köpeğinizin sağlık durumunu takip ediyor.
video

Physiclo tasarladığı fitness kıyafetinde bulunan dahili direnç ile kullananların aynı egzersiz düzeninde daha fazla yağ yakmasını sağlıyor.
video

Eatwell yemek takımı, bilişsel bozukluğu olan Alzheimer hastalarının yemek zamanlarını düzenlemek ve besin alımını artırmak için tasarlandı.
video

Beyaz gürültü cihazı SNOOZE, rahatlatıcı ve yatıştırıcı hareket eden bir hava sesi vererek kaliteli bir uyku uyumanızı sağlıyor.

Bir sağlık uygulaması olan Migraine Buddy, hastadan ve çevresinden edindiği verileri kullanarak migren krizini öngörebiliyor.
video

Su arıtma için klavuz görevi gören İçilebilir Kitap, sayfaları ile de kirli suyu bakterilerden yüzde 99.9 oranında arıtmanızı sağlıyor.

Oxana Pantchenko’nun geliştirdiği Moomy’s Watches isimli aparat şişelediğiniz anne sütünün tazelik takibini sizin yerinize yapıyor.

Cilt bakımı uygulaması CosScan, ürünün içeriklerini tarıyor, analiz ediyor ve kullanıcının cilt tipine en uygun bakım ürününü öneriyor.
video

Güney Afrikalı içki şirketi Edward Snell gece karanlığında yaya güvenliğini sağlamak amacıyla reflektörlü bardak altlığı tasarladı.

Washroom Finder uygulaması devamlı tuvalete girme ihtiyacı hisseden Crohn hastaları için yakınlardaki tuvaletleri gösteriyor.

Fitness takip cihazı ve kişisel fitness antrenörü olan bileklik, üç boyutlu alanda hareketleri analiz ederek egzersizi tanımlıyor.

Düşük maliyetli sismik deprem sensörü Brinco, deprem olmadan 30 saniye önce haber vererek güvenli bir yer bulmanız için zaman kazandırıyor.

Radyatöre bağlanan ısıtmalı kilim Fervent Carpet, ısındığı zaman içinde yaşayan ve astım hastaları için çok zararlı olan toz böceklerini öldürüyor.

Atık suların arıtılması için güneş enerjisi ile çalışan elektrokimyasal reaktör kullanan Caltech’in tuvaleti, bir sorun ile karşılaşırsa operatöre haber veriyor.
video

Akıllı su şişesi HidrateMe, telefonunuzla beraber çalışarak günlük su alımınızı takip ediyor ve susuz kaldığınızda parlayarak size su içmenizi hatırlatıyor.

TAKİPTE KALIN

3,692BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
216TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl