PRATİK

PRATİK

video

Viar Digital ismiyle yola çıkan ekip, sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak geliştirdiği inovatif uygulamalar sayesinde bir konut projesinin temeli dahi atılmadan projenin tüm detaylarıyla tecrübe edilmesini sağlıyor.

Şirket içi mesajlaşma uygulaması Slack’ın bir parçası olan Large isimli sanal sekreter, ofis düzeni ile ilgili görevleri yerine getiriyor.

Loop Commerce’in e-hediye kartı ile müşteri hediyeyi satın alıyor ve beden numarası gibi detayları hediyenin alındığı kişi belirliyor.

Besin alerjisi olanlar için yiyecekleri test eden cihaz Nima, herhangi bir kimyasal gerektirmeden kapsamlı bir test uygulayabiliyor.
video

Kitle kaynaklı trafik lambası uygulaması SeeLight, görme engellilerin karşıdan karşıya geçebilmesi için sesli yönlendirmede bulunuyor.
video

Su arıtma için klavuz görevi gören İçilebilir Kitap, sayfaları ile de kirli suyu bakterilerden yüzde 99.9 oranında arıtmanızı sağlıyor.

Oxana Pantchenko’nun geliştirdiği Moomy’s Watches isimli aparat şişelediğiniz anne sütünün tazelik takibini sizin yerinize yapıyor.
video

Swiss Barefoot Company, çıplak ayak hissi veren çorap şeklinde fakat çoraptan daha sert bir minimalist ayakkabı tasarladı.
video

Bir Japon mühendis, sırt çantasında taşınabilecek kadar küçük “çanta içinde araba” olarak tanımladığı kişisel ulaşım aracı geliştirdi.

Görme engelliler için Braille akıllı saat Dot, akıllı telefondan gelen gerçek zamanlı bildirimleri ve mesajları Braille karakterlere çeviriyor.
video

Dünyanın en akıllı çöp kutusu Bruno, akıllı telefon uygulaması ile çöp torbasının dolduğunu ve çöpü dışarı çıkarmanız gerektiğini hatırlatıyor.
video

Apple ve Threat akıllı ev sistemleri ile uyumlu çalışan akıllı kilit sistemi Friday anahtarsız giriş sağlıyor ve evinizi daha güvenli hale getiriyor.

İsveçli şirket Wonderboo, aylık abonelikle evlere yüksek kalite köpek maması göndererek köpekler için paket servis mama hizmeti başlattı.

Alışılmış süt kutularından geri dönüşümü çok daha kolay olan Re-Pack süt kutusunun biyoplastik ve karton olmak üzere iki katmanı bulunuyor.

Alman startup JAR’ın tasarladığı hacklenemez biyometrik kripto anahtarı ile çevrimiçi hesaplarınıza ve kişisel verilerinize parmak izi ile erişebileceksiniz.

Singapur merkezli startup Fastacash uygulaması ile mobil şubelere girmeden sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınıza para gönderebileceksiniz.

TAKİPTE KALIN

3,692BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
216TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl