Pizza Bulls Bayilik

Türkiye'nin en lezzetli pizzalarını 30 dakikada müşterilerine ulaştırma görevini vizyon edinmiş Pizza Bulls bayilik veriyor.

Pizza Bulls Bayilik

Pizzabulls’u diğerlerinden farklı kılan en önemli özellik lezzet, kalite ve temizlik uygulamalarıdır. Pizzabulls 2006 yılından beri pizza severlere arzuladıkları damak tadına uygun ürünlerle hizmet veren bir kuruluştur. Her açılan şube kısa bir sürede hedeflenen satışları yakalayarak, sektörde Pizza Bulls adının hızla yayılmasına neden olmuştur. Bununda tek nedeni, standartlardan hiçbir şekilde taviz vermeden, müşterilerimize her zaman aynı kalitede ürünler sunmaktır. Pizza Bulls; onlarla beraber bu yürüyüşe katılmak isteyen iş ortakları için çok uygun paketlerle karşınızda.

Türkiye’nin en lezzetli pizzalarını 30 dakikada müşterilerine ulaştırma görevini vizyon edinmiş Pizza Bulls bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Pizza Bulls Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Pizza Bulls
Sektör: Gıda (Restoran)
Kuruluş Yılı: 2006
Merkez: Türkiye

Ciro Primi (Royalty Fee): %4
Sözleşme Geçerlilik Süresi: 10 Yıl
Min. Metraj: 100 m2

İsim Hakkı Bedeli: 20.000 USD
Ort. Toplam Maliyet: 100.000 USD 

Kar Oranı: % 20 – 30
Yatırım Geri Dönüş Süresi: 18 – 24 Ay

Pizza Bulls’un Bayilik Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Pazarlama
– Eğitim
– Lojistik ve satın alma
– İnsan Kaynakları
– Operasyon
– Kalite Kontrol
Reklam

Hedef Bölgeler: Şimdilik İstanbul’da belirli semtler başta olmak üzere tüm Marmara bölgesi. Semtlerin listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: pizzabulls.com
İletişim: zeynelakyol@pizzabulls.com
Telefon: 0530 773 7523

[Bayilik Arama Motoru]

PAYLAŞ
Önceki İçerikPlatform sayesinde ülke değiştirmek kolaylaşıyor
Sonraki İçerikCeyo Bayilik
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.