MODA VE GÜZELLİK

MODA VE GÜZELLİK

Ödüllü startup FRUU, organik meyve atıklarından tamamen doğal ve vegan dostu kozmetik ürünler elde ediyor.

Entrupy isimli tarama cihazı, iki ürünün malzeme ve işçiliğini karılaştırarak lüks ürünlerin sahtesini tespit ediyor.

Loop Commerce’in e-hediye kartı ile müşteri hediyeyi satın alıyor ve beden numarası gibi detayları hediyenin alındığı kişi belirliyor.
video

İnternet mağazası Abstract_ müşterinin duygularına ve yazısına dair bilgiler toplayarak bunları benzersiz desenli giysilere dönüştürüyor.

Formülü meyve özlerinden elde edilen Inkbox’ın kalıcı dövme görünümlü organik geçici dövmeleri 2 hafta dayanıyor.

Cilt bakımı uygulaması CosScan, ürünün içeriklerini tarıyor, analiz ediyor ve kullanıcının cilt tipine en uygun bakım ürününü öneriyor.

Genç girişimci Ahmed Ghanem, başörtülü kadınların yazın rahat etmesi için sıcak iklime uygun su geçirmez başörtüsü Cool Dry’ı tasarladı.
video

Dünyanın en iyi seyahat ceketi olarak adlandırılan çok özellikli seyahat ceketi BauBax’ın toplam 15 farklı fonksiyonu bulunuyor.

Spinali Design’ın yeni iş fikri akıllı bikini ile deri kanserinin en büyük sebebi güneş yanıklarından korunabilirsiniz.
video

Tayvanlı bir startup akıllı telefonunuzu uzaktan kontrol edebileceğiniz şık yüzük The Aring’i tasarladı.
video

Yeni Google teknolojisi Jacquard, neredeyse her türlü kumaşı interaktif dokunmatik cihazlara çeviriyor.

HotSquash, kutup ayısının kürkünden ilham alarak yazın serin, kışın ise sıcak kalmanızı sağlayan ısı düzenleyici şık kıyafetler tasarladı.
video

IKEA, çiftlerin özel günlerini tüm dünyadan aileleri ve arkadaşları ile paylaşması için geliştirdiği yeni iş fikriyle sanal düğün hizmeti veriyor.

Güçlü vizyonu, dinamik yapısı ve çağdaş bakış açısıyla bijuteri sektörünün önde gelen isimleri arasında yerini almayı başaran Ladies Coccosh Accessories bayilik veriyor.

Fransız giyim markası Smuggler tarafından geliştirdiği takım elbise cep telefonu gibi cihazların yaymış olduğu zararlı elektromanyetik dalgaları engelliyor.

Studio Roosegaarde tarafından üretilecek olan erkek takım elbise, giyen kişi yalan söylediğinde şeffaf hale gelerek kişiyi rezil ediyor.

TAKİPTE KALIN

3,631BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
217TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl