Köfteci Ramiz

Köfteci Ramiz Franchise
Köfteci Ramiz Bayilik

Köfteci Ramiz artık ulusal bir marka oldu. Yöre etlerini değerlendirebileceği bir et işleme tesisi kuruldu. Kurulan bu tesiste sadece köfte değil sucuk da üretiliyor. Köfte babalarının zamanındaki gibi elle değil makineler tarafından şekillendiriliyor, hijyen ve sanitasyon şartlarını sağlayarak Gıda Üretim İzin Sertifikalarını alındı.

Dünyanın en önde gelen Gıda Denetim Kuruluşu olan İngiliz  firması tarafından ISO-9001 ve HACCP sertifikaları verildi. Gelen ısrarlı franchising tekliflerinin içinden lokasyonu uygun olanlarına Köfteci Ramiz prensipleriyle çalıştırılan köfteciler açılıyor. Açılan bu restoranlara elemanlar yetiştiriliyor. Bu köfteci restoranlarına bütün ürünler Akhisar’dan soğuk zinciriyle taşınıyor. Her bir nokta sürekli denetleniyor ve standartların o noktalara da taşınması sağlanıyor. Şu anda Köfteci Ramiz artık ulusal bir marka. Türkiye genelinde franchise başvuruları  değerlendirilecektir.

Sektör: Gıda
Kuruluş Yılı: 1928
Merkez: Akhisar/Türkiye
Hedeflenen bayi sayısı: 150
Mevcut bayi sayısı: 22
Girişimciye verilen destekler:
✓Personel Eğitimi
✓Araç Desteği
✓Alt Yapı Desteği
✓Personel Desteği
✓Fuar Katılım
✓Reklam Desteği

Web sitesihttp://www.kofteciramiz.com

[Bayilik Arama Motoru]

PAYLAŞ
Önceki İçerikModüler Elbiseler
Sonraki İçerikFişlerin karmaşasından bıktınız mı?
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.