Etiketler Etiketler: "kitlesel fonlama"

Etiket: kitlesel fonlama

Akıllı performans ayakkabısı Orphe, hareket sensörleri ve LED ışıkları kullanarak giyenin ayağında adeta bir ışık gösterisi sunuyor.

Restoranlar için kitlesel fonlama platformu Equity Eats ile potansiyel müşteriler, yeni açılacak restoran ve kafelere finans kaynağı olabiliyorlar.

Kitlesel fonlama platformlarını kullanmak yeni fikrinizi test etmek, doğrulatmak ve geri bildirim almanın yeni bir yoludur.

Akıllı kişisel güvenlik cihazı Revolar tehlike anında bir tuşla sevdiklerinize GPS konumumuzu gönderiyor ve yardım çağırıyor.

Güney Afrika merkezli Backtracker arkalarından gelen tehlikeli trafiği kontrol ederek bisikletlilerin hayatını kurtarmayı amaçlayan bir cihaz.

Wearhaus ARC isimli inovatif sosyal kulaklık, diğer kullanıcılarla eşleşerek aynı sesi senkronize ediyor, birlikte müzik dinlemeye olanak tanıyor.

Beğenilen televizyon dizileri çeşitli platformlar üzerinden yeniden izlenebiliyor. Ancak beğenildiği halde çeşitli sebeplerle iptal edilen diziler, birer nostalji olarak kalıyor. Peki ya sevdiğiniz dizi...

TAKİPTE KALIN

3,436BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl