İzmir İnovasyon Ödülleri 2013

İzmir İnovasyon Ödülleri 2013

İzmir İnovasyon Ödülleri 2013

Sürekli değişim ve yeniliği ifade eden inovasyon sadece büyük firmaların değil asıl ona şiddetle ihtiyaç duyan KOBİ’lerin vazgeçilmezi haline gelmeli, geliyor. Büyük bütçeler gerektirdiği genel yanılgısının aksine niyet ve kararlığın en önemli sermaye olduğu inovasyon, şirketleri rekabette öne geçirecek belki de en önemli kavram. Değişimin ve yenilenmenin büyük maliyet ve faturalar doğurmadan da gerçekleşeceği ve gündeminde inovasyon olmayan firmaların başarı ihtimalinin her geçen gün zayıflayacağından hareketle İGİD çatısı altında İNOVASYON KULÜBÜ kurulmuştur.

İGİD üyesi iş adamı ve sanayicilerin oluşturduğu İGİD İnovasyon Kulübü bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan İzmir İnovasyon Ödülleri 2013′ü organize ediyor. Yarışmanın amacı ise, ekonomi dünyasının üretken tüm oyuncularının dikkatini inovasyon algısına çekmek. Kitlenin, başta kobiler olmak üzere tüm işletmeler ve girişmciler olarak hedeflendiği yarışma için son başvuru tarihi 28 Mart.

İzmir İnovasyon Ödülleri ’13 Organizasyon takvimi

20 Şubat – 28 Mart 2013 Başvuru Süreci
30 Mart 2013 Ön Değerlendirme
6 Nisan 2013 Jüri Değerlendirmesi
17 Nisan 2013 Ödül Töreni

Değerlendirme Kriterleri ve Puanlama

1. İnovatif yaklaşım, özgünlük, yenilikçilik (40 Puan)
2. Katma Değer, ticarileştirebilme (40 Puan)
3. Yöntem ve gerçekleştirebilirlik (20 Puan)

Detaylı Bilgi: inovasyonodulleri.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikResimli pastadan sonra "Resimli Pizza"
Sonraki İçerikPlastik su şişesi üzerindeki boş etiket
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.