İŞ FİKİRLERİ

İŞ FİKİRLERİ

video

0
Jambé iOS cihazları ile çalışan, pek çok ses seçeneği bulunan ve çalınması kolay olan yeni nesil elektronik müzik aletidir.

0
Meerkat kullanıcıları artık Katch servisi sayesinde Twitter paylaşımlarına #Katch hashtagi ekleyerek canlı yayınlarını kaydedebilir ve Youtube’da yayınlayabilir.
video

0
Rocketbook klasik not defteri olarak kullanabileceğiniz, yazdıklarınızı buluta kaydeden ve 30 saniye ısıya maruz kalınca hiç yazılmamış gibi tertemiz olan bir bulut optimize not defteri.
video

0
Pixie Point akıllı telefonunuz aracılığıyla eşyalarınızın yerini tespit etmenizi sağlayan takip edilebilir bir etikettir.
video

0
Bir Hint girişimi olan CommonFloor Retina bütün bu süreci kolaylaştırmak için geliştirilen alıcıların potansiyel evlerini oraya gitmeden 3 boyutlu olarak görmesini sağlayan bir sanal gerçeklik gözlüğü.

0
Akıllı kişisel güvenlik cihazı Revolar tehlike anında bir tuşla sevdiklerinize GPS konumumuzu gönderiyor ve yardım çağırıyor.
video

0
Japon gözlük markası JINS müşterilerin kendi kişisel gözlük çerçevelerini tasarlayabileceği bir mobil uygulama gelişirdi.
video

0
Programlanabilir bir oyuncak olan Hackaball, çocukların yeni oyunlar geliştirmesini sağlayan bir uygulama ile fiziksel oyunları bir araya getiriyor.
video

0
Colatris orijinal metnin duygusunu, esprisini ve enerjisini korumak amacıyla şirketlerin yerelleştirilmiş çeviri talebinde bulunabileceği canlı bir platformdur.

0
Hollandalı süpermarket Albert Heijn müşterilerin alışveriş sırasında kendi özel pasta süslerini tasarlamalarına ve bu süsleri 3D yazıcı ile basmalarına olanak sağlıyor.

0
The Plantable Coffe Cup yerel ağaçlandırmaya katkı sağlamak amacıyla geliştirilmiş biyolojik olarak çözünebilir ve bitki olarak dikilebilir bir tohum kağıt bardaktır.

0
Fransız oyuncak üreticisi Meccano, sonsuz şekilde yeniden ayarlanabilir parçalar ile yeni bir modüler mobilya şekli tasarladı.

Sosyal Medya Hesaplarımız