İŞ FİKİRLERİ

İŞ FİKİRLERİ

video

0 453
Medigo; sağlık turizmi hizmetine yönelen hastaların seyahatlerini, hastaneler hakkındaki bilgileri paylaşarak daha güvenli hale getiriyor.

0 507
Scandic Otel zinciri paket servisle otel siparişi kıvamında olan iş modeli sayesinde, ziyaretçilerine kişiselleştirilmiş tatil deneyimi yaşatıyor.
video

0 1123
Bir zamanlar en iyi içeriği bulmak için saatlik arşiv görüntülerini taramanın nasıl bir şey olduğunu sadece film editörleri biliyordu. Artık akıllı telefonlar ve tüketici...
video

0 1476
Aldıkları romanı okumayı ihmal edenlere yeniden okumaya başlamaları için hatırlatma tweeti atan bir akıllı kitap ayracı geliştirildi.

0 1809
San Francisco merkezli Caarbon isimli yeni girişim, otopark sorununa kişisel vale hizmeti ile çözüm sağlıyor.
video

0 1258
Küçücük bir ekranda yaşayan, devamlı karnı acıkan ve ilgi bekleyen, gerekli ilgiyi göstermediğinizde ölen, çocukluğumuzun küçük saçma Japon icadı oyuncağı Tamagotchi’yi (sanal bebek) hatırlarsınız....
video

0 1846
Bisikletlilerin başına gelebilecek en kötü şeylerden biri de sürüş sırasında lastiklerinin patlamasıdır. Hele uzun bir bisiklet turu yapılıyorsa ve patlama kimsenin olmadığı bir yerde...

0 1000
Yakında Apple Store'da yerini alacak olan Xpress, yapılan özçekimlerden o anki duyguları açığa çıkaran uygulama.

0 1581
İster yeni bir girişim olsun ister farklı bir alan; her çalışma grubunda "soft beceriler" başlıca etkendir. Şimdi yeni girişim Eggup, size ideal çalışma...

0 1679
Pavlok isimli inovatif akıllı bileklik, kullanıcı davranışlarını takip ederek belirlenen hedefe ulaşılamadığında kullanıcıya elektroşok uyguluyor.

0 1153
Hellman's isimli mayonez firmasının Brezilya'da başlattığı inovatif kampanya WhatsCook, isteyen herkesin WhatsApp üzerinden yemek pişirme dersi almasına olanak tanıyor.

0 1076
Almanya merkezli inovatif platform IDnow, gerekli tüm testleri yaparak müşterileri için kimlik doğrulama işlemi gerçekleştiriyor.