İŞ FİKİRLERİ

İŞ FİKİRLERİ

0 10
Hellman's isimli mayonez firmasının Brezilya'da başlattığı inovatif kampanya WhatsCook, isteyen herkesin WhatsApp üzerinden yemek pişirme dersi almasına olanak tanıyor.

0 77
Almanya merkezli inovatif platform IDnow, gerekli tüm testleri yaparak müşterileri için kimlik doğrulama işlemi gerçekleştiriyor.
video

0 91
Güney Afrika merkezli Backtracker arkalarından gelen tehlikeli trafiği kontrol ederek bisikletlilerin hayatını kurtarmayı amaçlayan bir cihaz.

0 903
Kalem deyip geçmemek lazım. Daha önce 3Doodler isimli 3 boyutlu çizim yapabilen kalemden bahsetmiştik. Bu kalemle istediğiniz şekillerde nesneler yaratabiliyordunuz. Şimdi ise yine kaleme...
video

0 635
Wearhaus ARC isimli inovatif sosyal kulaklık, diğer kullanıcılarla eşleşerek aynı sesi senkronize ediyor, birlikte müzik dinlemeye olanak tanıyor.
video

0 859
Litvanya’dan çıkan yenilikçi fikir Peres, yiyeceğin yenebilecek kadar sağlıklı olup olmadığını taşınabilir sensör ve akıllı telefon yardımıyla kontrol eden yeni sistemi için kitlesel fon desteğini buldu.

0 791
Guilty Pledgers sayesinde Spotify çalma listesine utanç verici şarkı eklemek isteyen parti müdavimleri hayırseverlikle cezalandırıyor.
video

0 771
Akıllı bileklik Moff sayesinde çocuklar artık herhangi bir nesneyi akıllı telefon uygulaması üzerinden oyuncağa dönüştürebilecek.
video

0 914
Egzersiz sırasında okuma metnini gözlerle senkronize ederek okumayı kolaylaştıran cihaz Run-n-Read sayesinde mücadeleye mahal kalmıyor.
video

0 1171
Bir mecmuanın tirajı tahmin edilebiliyor olmasına rağmen beklenmeyen düşük talepler veya belirli sayıda satış için gerekli minimum baskı sayısı kısıtları, satılmayan gazete ve dergilerin...

0 561
Rahat bir şekilde tutulan şemsiye; kullanıcısını kuru tutarken, aynı zamanda şemsiye tutulan elin özgürce kullanılmasına olanak tanıyor.
video

0 576
Her an beynimizde canlandırdığımız sınırsız düşünce varken, bu düşünceleri sentezleyip ortaya mantıklı bir olgu çıkarmak zor bir hal alabiliyor. Şimdi EMOTIV INSIGHT isimli kafa...