İŞ FİKİRLERİ

İŞ FİKİRLERİ

0
Finansal startup olan Even, faizsiz krediler vererek serbest çalışanların aylık gelir durumunu dengelemesini sağlıyor.

0
CropX tarlada ne kadar su kullanılması gerektiğini söyleyen ve çiftçilerin su tasarrufu yapmasını sağlayan bir mobil uygulama geliştirdi.
video

0
Startup Insensi, sabit hattın basitliğini ve dokunmatik ekran tabletin şıklığını bir araya getirerek yeni nesil bir ev telefonu tasarladı.

0
Freewire tarafından geliştirilen elektrikli araba için mobil şarj ünitesi Mobi Charger, arabayı 30 dakikada şarj ediyor ve park sorununa çözüm buluyor.

0
Yeni sosyal ağ uygulaması Beme, kullanıcının gönderiyi paylaşmadan önce düzenlemesine izin vermiyor ve gönderiyi olduğu gibi paylaşıyor.

0
Çevrimiçi videolara dipnotlar koyan uygulama Clipmine, videonun metin tabanlı özetini çıkartıyor ve sizi ilgilendiren kısımlarına atlamanızı sağlıyor.

0
Yapay zeka kullanan analiz aracı Beagle, anlaşılması zor hukuki bir dil kullanan sözleşme metinlerinin anlaşılır grafiksel özetini çıkarıyor.

0
Yen Zelanda’da Gull istasyonlarında satışa sunulan DB Export Brewtroleum biyoyakıt doğal bira atıklarından üretiliyor.
video

0
Amfi markası Marshall, rock müzikseverler için çift kanal jak ve hoparlör gibi özelliklere sahip özel bir telefon tasarladı.
video

0
Yazılım ile fiziksel olarak etkileşime geçmenize olanak sağlayan analog birim Palette Gear, dijital çalışmalarınız ile daha doğal bir etkileşim yöntemi sunuyor.

0
Akıllı mobil arama teknolojisini kullanan Adswipe uygulaması iş arayanlara, pas geçme ve beğenme özelliği ile Tinder benzeri bir deneyim sunuyor.
video

0
İtalyalı startup Atellani, güneş ışınlarını kullanarak çizim yapabileceğiniz her yaştan insana hitap eden bir çizim aracı geliştirdi.

Sosyal Medya Hesaplarımız