Besin alerjisi olanlar için yiyecekleri test eden cihaz Nima, herhangi bir kimyasal gerektirmeden kapsamlı bir test uygulayabiliyor.

Bir sağlık uygulaması olan Migraine Buddy, hastadan ve çevresinden edindiği verileri kullanarak migren krizini öngörebiliyor.

Işığı karanlık bölgelere yayan akıllı ayna Lucy, güneş ışığını istenilen bölgeye yönlendirmek için güneşi gün boyu takip eden robotik teknoloji kullanıyor.

Evlerini gezginlere ücretsiz açan Nightswapping üyeleri karşılığında diğer üyelerin evinde ücretsiz konaklama sağlayan “Gece” kredileri kazanıyor.

Kore’de kafelere yerleştirilen Green Toaster isimli sterilizasyon cihazı, müşteriler siparişlerini beklerken cep telefonlarını sterilize ediyor.

Rüzgar ve güneş enerjisi ile elektrik üreten yumurta şeklinde mobil ekolojik ev Ecocapsule, iki insanı her yerde barındırabiliyor.

Los Angeles merkezli taşıma ağı Opoli müşterilerin yolculuk ücretini kendilerinin belirlediği bir taksi uygulaması hazırladı.

Türlü etkinlikleri kameraya almak isteyenler Drone pilotu kiralama hizmeti Droners ile profesyonel ve yerel Drone pilotu kiralayabilecek.

LockedOut akıllı telefon uygulaması üzerinden ihtiyaç durumunda kullanıcı deneyimli, sabit fiyatlı çilingir hizmeti veriyor.

Lumkani’nin akıllı yangın alarmı sistemi, aniden artan sıcaklıkları gözlemleyerek yangın çıkması durumunda tüm mahalleyi haberdar ediyor.

Kitle kaynaklı trafik lambası uygulaması SeeLight, görme engellilerin karşıdan karşıya geçebilmesi için sesli yönlendirmede bulunuyor.

Bilişsel analiz platformu EnderMetrics ile eğitim uygulamaları geliştiricileri, kullanıcıların öğrenme durumunu takip edebilecekler.

TAKİPTE KALIN

3,690BeğenenlerBeğen
196TakipçilerTakip Et