İŞ FİKİRLERİ

İŞ FİKİRLERİ

video

0
IKAWA’nın yeni kahve kavurma makinesi, mobil uygulama yardımıyla evde istediğiniz miktarda ve kalitede çekirdek kahve kavurmanızı sağlıyor.
video

0
Modüler barınak HUSH2, bir kasırga durumunda 7 dakikada 5 kişinin barınabileceği bir sığınak haline geliyor.

0
Triangle of Life mobil oyunu, travma hastası çocukların terapi boyunca öğrendikleri yaşam becerilerini uygulamalarını sağlayarak onları iyileştiriyor.

0
Renkli camlardan üretilen pencere Current Window, güneş ışınlarını emiyor ve küçük bir cihazı şarj edebilecek kadar enerji üretiyor.

0
Akıllı telefonlar için harita uygulaması olan Rudder, kullanıcılarına geceleri en aydınlık yolu göstererek cinsel saldırıları önlemeyi amaçlıyor.

0
Flatbook servisi siz evde uzun süreliğine yokken, dairenizi kira ile başkasına devrediyor ve kirayı ve diğer masrafları ödemeyi garanti ediyor.

0
Krug Champagne mobil uygulaması ile içtiğiniz şampanyasının tarihini öğrenebilir, tadım önerileri alabilir ve önerilen çalma listelerine göz atabilirsiniz.

0
Georgia eyaletinin en büyük şehri Atlanta’da işe giderken toplu taşıma kullananlar her 6 ayda 60 USD’ye kadar para kazanıyor.
video

0
Tarayıcı eklentisi Smile Suggest, webcam ve yüz tanıma teknolojisini kullanarak sizi güldüren siteleri otomatik olarak yer imlerinize kaydediyor.
video

0
Doğa dostu olan elektrikli bisiklet Solar Bike, jantlarında bulunan güneş enerjsi panelleri ile şarj oluyor ve şarjı 70 km dayanıyor.
video

0
Pushmarket sayesinde, küçük çaplı online alışveriş siteleri müşterilerin verilerini kullanarak kişiselleştirilmiş e-mailler hazırlıyor.
video

0
Sinyal veren bisiklet eldiveni Zackees, karanlıkta bisiklet sürerken dönüş yapmak istediğinizde dönüş işaretinizi arabaların görmesini sağlıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız