İŞ FİKİRLERİ

İŞ FİKİRLERİ

0
HotSquash, kutup ayısının kürkünden ilham alarak yazın serin, kışın ise sıcak kalmanızı sağlayan ısı düzenleyici şık kıyafetler tasarladı.
video

0
Duruşu düzelten bel bandı BetterBack, kambur durmanızı önleyerek doğal duruşunuzu kazanmanızı sağlıyor.

0
AIAIAI’nın ürettiği 360 değişik varyasyonu olan modüler kulaklık sitemini ile kullanıcı kulaklığı kendi zevkine göre ayarlayabiliyor.
video

0
Roma merkezli yolculuk paylaşım platformu Scooterino, taşıta ihtiyacı olan yolcular ile aynı yöne giden motosiklet sahiplerini buluşturuyor.

0
GoTravel’ın girişimi Email My Boss, çalışanlar trenin gecikmesi yüzünden işe geç kaldıklarında e-mail ile işverenlerine gecikme notu gönderiyor.

0
New York Times R&D Labs toplantı sırasında konuşulanları kaydeden ve önemli kısımları not alan bir masa tasarladı.

0
Güvenli oylama uygulaması Voatz, vatandaşların seçimlerde akıllı telefonlarından oy kullanmasını sağlıyor.

0
RefreshBox, kişilerin ilgi duyduğu alanlarda haftalık haber bültenlerine abone olmasını ve kendi haber bültenlerini oluşturmasını sağlıyor.
video

0
Davranış izleme cihazı MOTI, sahibi ile duygusal bağ kurarak sahibinin iyi alışkanlıklar kazanmasına yardımcı oluyor.

0
TruScan bulut tabanlı görüntü tanıma özelliği kullanarak tespit ettiği hapların bilgilerini TruSpeak aracılığı ile hastalara sesli olarak aktarıyor.
video

0
IKEA, çiftlerin özel günlerini tüm dünyadan aileleri ve arkadaşları ile paylaşması için geliştirdiği yeni iş fikriyle sanal düğün hizmeti veriyor.

0
Akıllı adres defteri yöneticisi CircleBack, kullanıcının listesindeki kişilerin eksik ya da değişen iletişim bilgilerini otomatik düzenleyerek bilgileri güncel tutuyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız