HFKanuni Ufak Ticari Araçlar

Van ilinde 1952 de küçük bir işletme olarak ticaret hayatına başlayan Kuralkan Gurubu; tarımdan inşaaata, bilişimden hayvancılığa bir çok sektörde faaliyet göstermektedir.

1994 yılından bu yana yerli motosiklet üretimi yapan şirket; 1987 yılında Alman MZ fabrikasını satın aldı. Bu gün üretim Kanuni markası altında devam ediyor. Ürettiği motosikletleri yurt içi ve yurt dışı pazarlara dağıtan Kuralkan, uluslararası alanda en iyi bilinen Türk motosiklet üreticisi komumunda. 2006 eylül ayında Türkiyenin en kapsamlı motosiklet üretim tesisinin açılışını yapan Kuralkan aynı zamanda otomotiv sektörü için uluslararası firmalara parça ve yan sanayi ürünleri imal etmektedir. Bu güne değin fabrikada 250.000 adedin üzerinde motosiklet imal edilip satışı gerçekleştirildi.

Kuralkan Grubunun otomotiv dışında iddiali olduğu bir diğer sektör de bilişim sektörüdür. Grubun Kuruluşu olan Sentim Bilişim Türk bilişim sektörünün en büyük aktörlerinden biri konumundadır.1990 yıllarda ülkenin en büyük OEM ve Bilgisayar tedarikçilerinden biri olarak başlayan Sentim Bilişim günümüzde MOBESE ve MilliEğitim Bakanlığı projeleri gibi makro ölçekli bilişim çözümleri üreten bir kuruluş haline gelmiştir.

Kuralkan Grubu gücü ve enerjisiyle kendini günün şartlarına göre yenilemekte yeni alanlarda yatırımlarına devam etmektedir.

Kuralkan farklı sektörlerde daima en iyisi için çalışmaktadır. Grup şirketlerinin hedefleri devamlılık, faaliyet gösterilen alanlarda liderlik, sadakat ve öz kaynakların ülke içi kullanımıdır. Tüm şirketlerin çalışma prensiplerinde maddi ve manevi değerler esas alınmakta, Anadolu insanının gelişimi ve refahı için mümkün olan tüm ticari imkanlar değerlendirilmektedir. Türkiye’deki tüm sektörlerde ticaretin gelişmesine katkı sağlamak ve sosya refahının yükselmesi için duyulan inanç, Kuralkan’ın temel değeridir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

KURALKAN Motorlu Araçlar A.Ş.

Web: www.hfkanuni.com.tr

Basvuru için tıklayınız.

[Bayilik Arama Motoru]

PAYLAŞ
Önceki İçerikÇiğköftem
Sonraki İçerikElinde altın olanlar dikkat!
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.