Fast Food Franchise

Fast Food Franchise

Lezzet dolu dünyasına ettiği davetle bu keyfi paylaşmak isteyen Panino bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Dünyanın en büyük, en kaliteli ve en başarılı fast food zincirlerinden McDonald's bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Dinamik ve uzman kadrosu ile başarı odaklı çalışan Pizza Tomato bayilik veren markalar arasında yer alıyor.

Güçlü operasyon modeli, lezzetli pizzaları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen ile Dominos Pizza bayilik veriyor.

Uzun süreli deneyimle servis edilen en lezzetli sandviçleri yapan ve ortaklarına düşük maliyetle basit işleyiş sunan Subway bayilik veriyor.

Gurme burger restoranı konseptinin öncülerinden Burger House franchise veren firmalar arasında yer alıyor ve özverili yatırımcılarını bekliyor.

Sağlıklı, ekonomik, lezzetli ürünleri ve hızlı, güleryüzlü hizmeti ile bağımlılık yapan Etibeyaz franchise veren gıda firmaları arasında yer alıyor.

Bayilik veren firmalar arasında yer alan Homewich Sandwiches, girişimci ruha sahip, yeniliğe açık ve özverili yatırımcı adaylarını bekliyor.

Kumpiri Türk damak tadının değişmez lezzetlerinden biri haline getirmiş Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

2014 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurulan Tatlıses Lahmacun, yurt içinde bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

Sini Börek bayilik veren firmalar arasında yerini alarak yüksek kalite ve uygun fiyatlarla tüketicinin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Lezzetini geleneksel Türk Mutfağı'ndan alan, su böreği üretimine 1994'te Göztepe'de başlayan Aslı Börek bayilik veren firmalar arasında.

Kendi üretimleri olan özel soslarla menüsündeki ürünlere ayrı bir tat katan Gargi Acı Sos bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Hızla gelişen Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayilik vererek, girişimcilere kar sağlamayı hedeflerken, bayilerine gereken her konuda destek veriyor.

1993 yılında kurulan, sektörün lider kuruluşu olan Çiğköftem aynı zamanda Türkiye'nin en büyük ve kurumsal fastfood zincirlerinden biridir. Em International bünyesinde faaliyet gösteren Çiğköftem, binlerce yıllık vazgeçilmez geleneksel...

TAKİPTE KALIN

3,436BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl