GIDA

Her sene güçlenen ve büyüyen bir sektör olan kahve sektöründe, London Cafe bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Panino Pizza Bayilik

Lezzet dolu dünyasına ettiği davetle bu keyfi paylaşmak isteyen Panino bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Türkiye'nin en lezzetli pizzalarını 30 dakikada müşterilerine ulaştırma görevini vizyon edinmiş Pizza Bulls bayilik veriyor.

Dünyanın en büyük, en kaliteli ve en başarılı fast food zincirlerinden McDonald's bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Gönül Kahvesi Bayilik

Cazip yatırım seçenekleri ve yüksek ciro hedefi ile yatırımcıları cezbeden Gönül Kahvesi bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

1946’dan beri 3 nesildir kasaplık yapan Sarıtaş Ailesi, tüm bilgi ve birikimleri ile restorancılık sektörüne adım attı ve Global Restoran Yatırımları A.Ş. çatısı altında Kasap Döner markasını kurdu. Her şeyin en doğalını ve en kalitelisini...
Bitki Yetiştirme Teknolojisi Uzayda Tarım Yapılmasını Sağlayacak

GAC mühendisleri tarafından başlatılan projede, uzayda tarım yapılmasını sağlayacak bir bitki yetiştirme teknolojisi geliştiriliyor.

Türk insanının damak tadına uygun, sadece tavuk ürünleri satışı yapılan restoran zinciri Tavuk Dünyası bayilik veren firmalar arasında.
Kemal Usta Waffles Bayilik

Doğal ve katkısız malzemelerle üretilen birbirinden lezzetli waffle ve dondurmaları ile ünlü Kemal Usta Waffles bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

100’e restoranda Anadolu’nun binlerce yıllık döner geleneğini yaşatmaya devam eden Usta Dönerci bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Her biri birer sanat eseri olan dondurmalar üreten Premium dondurma markası Cold Stone Dondurma bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Frango Döner Bayilik

Kazan kazan ilkesi üzerine kurulmuş franchise sistemi ile Frango Döner bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Doğa dostu yenilebilir gıda ambalajı sıfır atık bırakıyor.video

Kaliteli deniz yosunundan üretilen doğa dostu gıda ambalajı, kullanımdan sonra suda eritilebiliyor ya da yenilebiliyor.
Köfteci Ramiz Bayilik

Bütün ürünlerini Akhisar'dan günlük olarak zincirlerine ulaştıran Köfteci ramiz bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.
Pizza Tomato Bayilik

Dinamik ve uzman kadrosu ile başarı odaklı çalışan Pizza Tomato bayilik veren markalar arasında yer alıyor.

5000+ restoranı ile uluslararası deneyimi sayesinde 1996 yılından beri Türk tüketicisine hizmet veren Little Caesars bayilik veriyor.

TAKİPTE KALIN

3,437BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl