GIDA

Frango Döner Bayilik

Kazan kazan ilkesi üzerine kurulmuş franchise sistemi ile Frango Döner bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Doğa dostu yenilebilir gıda ambalajı sıfır atık bırakıyor.video

Kaliteli deniz yosunundan üretilen doğa dostu gıda ambalajı, kullanımdan sonra suda eritilebiliyor ya da yenilebiliyor.
Panino Pizza Bayilik

Lezzet dolu dünyasına ettiği davetle bu keyfi paylaşmak isteyen Panino bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.
Köfteci Ramiz Bayilik

Bütün ürünlerini Akhisar'dan günlük olarak zincirlerine ulaştıran Köfteci ramiz bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Dinamik ve uzman kadrosu ile başarı odaklı çalışan Pizza Tomato bayilik veren markalar arasında yer alıyor.

5000+ restoranı ile uluslararası deneyimi sayesinde 1996 yılından beri Türk tüketicisine hizmet veren Little Caesars bayilik veriyor.
Krispy Kreme Bayilik

1993 yılından beri ürettiği donutlar ile gıda sektöründe faaliyet gösteren Krispy Kreme bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.
Özsüt Bayilik

Sürekli büyüyen ve ürettiği her ürün için kalite standardını belirleyen Özsüt bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.
Simit Sarayı Bayilik

Hem yurtiçi hem yurtdışı işletmeci adaylarını bünyesinde görmek isteyen Simit Sarayı bayilik veriyor.

Güçlü operasyon modeli, lezzetli pizzaları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen ile Dominos Pizza bayilik veriyor.

Uzun süreli deneyimle servis edilen en lezzetli sandviçleri yapan ve ortaklarına düşük maliyetle basit işleyiş sunan Subway bayilik veriyor.

Gurme burger restoranı konseptinin öncülerinden Burger House franchise veren firmalar arasında yer alıyor ve özverili yatırımcılarını bekliyor.

Sağlıklı, ekonomik, lezzetli ürünleri ve hızlı, güleryüzlü hizmeti ile bağımlılık yapan Etibeyaz franchise veren gıda firmaları arasında yer alıyor.
Homewich Sandwiches Bayilik

Bayilik veren firmalar arasında yer alan Homewich Sandwiches, girişimci ruha sahip, yeniliğe açık ve özverili yatırımcı adaylarını bekliyor.

Kumpiri Türk damak tadının değişmez lezzetlerinden biri haline getirmiş Tarihi Ortaköy Kumpircisi bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Marka değerini kaliteli ürün ve gıda güvenliği ilkelerinden alan Aşıkoğlu Peynircilik bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır.

TAKİPTE KALIN

3,610BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
216TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl