Fazla kilolu kullanıcılar için spor salonu

Fazla kilolu kullanıcılar için spor salonu

Fazla kilolu kullanıcılar için spor salonu

ABD merkezli Downsize Fitness spor salonu zinciri, sadece fazla kilolu kullanıcıları kabul eden yeni spor salonları açtı.

Spor salonları, fazla kilolu kullanıcıları bir çok bakımdan her zaman korkutmuştur. Sosyal baskı, kullanım alanı kısıtı, geleneksel aletlerin ergonomisinin uygun olmayışı gibi sebepler fazla kiloluların spor salonlarında kendilerini rahat hissetmelerine engel olmaktadır. Tüm bunları göz önünde bulunduran Downsize Fitness, fazla kilolu kullanıcılara daha geniş bir alan sunarken, onları bunalım ve utanma duygularından kurtulabilecekleri bir ortam sağlıyor. Grup egzersizleri, kişisel çalıştırıcı gibi olanaklar da salonun kullanıcılara sunduğu hizmetler arasında.

Downsize Fitness bu inovasyonu sayesinde obezite gibi ciddi bir sağlık sorununun ortadan kalkmasına yardımcı olurken, obez kullanıcıları spor yaparken daha rahat hissettiriyor.

Spor salonlarının bir amacının da kullanıcıların çalışmalarındaki ilerlemeleri görüp, hırslanmak olduğu gerçeği unutulmamalı. Etrafında sürekli fazla kilolu insanları gören bir kullanıcının, sadece kendini rahat hissetmesi çalışmalarına yardımcı olur mu bilmiyoruz. Fakat aşağıdaki videoda bulunan pozitif kullanıcı yorumları bu yargımızı yalanlar nitelikte.

Sizin de aklınızda, toplum sağlığını ön planda tutarak ortaya atabileceğiniz yeni iş fikirleri var mı?

Web Sitesiwww.downsizefitness.com

PAYLAŞ
Önceki İçerikPişirme kabıyla cep telefonu şarjı
Sonraki İçerikPSC International Bayilik
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.
  • Güzel fikir aslında cidden, bir zamanlar kiloluyken etrafıma bakardım kim ne yapıyor diye, utanırdım taş gibi vücudu olan insanların arasında. Fakat 120 kiloluk biri 50 kilo verince ne oluyor? Atılıyor mu spor salonundan :)

    • Murat Kaan

      Ben genelde kilo verdikten 3 ay sonra tekrar alıyorum fazlasıyla o kiloları, benim için sorun olmaz heralde :):)