EĞLENCE

EĞLENCE

Sağlıklı Yaşama Özendiren Uygulamavideo

StepPets isimli oyunda gerçek hayatta yapılan yürüyüşler bölümün kolaylaşmasını sağlıyor ve oyuncu sağlıklı yaşama özendiriliyor.

Mobil uygulama Buskeroo ile yoldan geçenler sokak sanatçısı hakkında daha fazla bilgi ediniyor ve PayPal aracılığı ile onlara bahşiş veriyor.
video

Dünyanın ilk sanal gerçeklik tema parkı olacak VOID, ziyaretçilere sürükleyici ve interaktif bir oyun fırsatı sunuyor.

Yeni sosyal ağ uygulaması Beme, kullanıcının gönderiyi paylaşmadan önce düzenlemesine izin vermiyor ve gönderiyi olduğu gibi paylaşıyor.

Çevrimiçi videolara dipnotlar koyan uygulama Clipmine, videonun metin tabanlı özetini çıkartıyor ve sizi ilgilendiren kısımlarına atlamanızı sağlıyor.
video

Amfi markası Marshall, rock müzikseverler için çift kanal jak ve hoparlör gibi özelliklere sahip özel bir telefon tasarladı.
video

İtalyalı startup Atellani, güneş ışınlarını kullanarak çizim yapabileceğiniz her yaştan insana hitap eden bir çizim aracı geliştirdi.

Çocuğunuzun yaşına uygun önerilerde bulunan web sitesi Fatherly, babalar için el kitabı niteliğinde bilgiler içeriyor.

Public Dance Classics mobil uygulaması ile Çin’de parklarda dans eden ünlü ninelerin koreografilerini öğrenebilirsiniz.
video

Arttırılmış gerçeklik oyunu Night Terrors, evinizi hayaletlerin ve psikopatların kol gezdiği sürükleyici bir korku filmine çeviriyor.

Krug Champagne mobil uygulaması ile içtiğiniz şampanyasının tarihini öğrenebilir, tadım önerileri alabilir ve önerilen çalma listelerine göz atabilirsiniz.
video

Tarayıcı eklentisi Smile Suggest, webcam ve yüz tanıma teknolojisini kullanarak sizi güldüren siteleri otomatik olarak yer imlerinize kaydediyor.

Yeni bir platform olan Mutrs, bağımsız müzisyenlerin dijital takas pazarı üzerinden şarkı hisselerini satarak finansman sağlamasına yardımcı oluyor.

AIAIAI’nın ürettiği 360 değişik varyasyonu olan modüler kulaklık sitemini ile kullanıcı kulaklığı kendi zevkine göre ayarlayabiliyor.

Akıllı performans ayakkabısı Orphe, hareket sensörleri ve LED ışıkları kullanarak giyenin ayağında adeta bir ışık gösterisi sunuyor.
video

Akıllı gitar jamstik+ herhangi bir enstrüman sesini çıkartabilir ve kablosuz bağlantısı sayesinde istediğiniz yerde gitar çalmanızı sağlar.

TAKİPTE KALIN

3,692BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
216TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl