EĞİTİM

EĞİTİM

video

Çocukları düzgün yazmaya teşvik eden iMessage eklentisi iCorrect, mesajdaki yazım hatalarını buluyor ve düzeltilene kadar mesajı göndermiyor.
video

Bilişsel analiz platformu EnderMetrics ile eğitim uygulamaları geliştiricileri, kullanıcıların öğrenme durumunu takip edebilecekler.
video

Onyx Motion teknoloji firması, basketbolda yeteneklerini geliştirmek isteyenler için koç görevi görecek akıllı saat uygulaması geliştirdi.

Yeni bir startup olan Ardusat sayesinde bilim uygulamaları dersinde öğrenciler veri toplama deneylerini uzayda yapabilecekler.

ReadySub, öğretmen açığı durumunda okul yönetiminin kısa zamanda ücretli öğretmen bulmasını sağlayarak boş dersleri en aza indiriyor.
video

Çocuklara kodlama öğreten minik robot Codie, akıllı telefon uygulaması ile genç beyinlere basit programlamanın kapılarını açıyor.

Andela Afrikalı gençleri uzaktan yazılım geliştirici işlerine yönlendirmeden önce onlara maaşlı eğitim sağlayan yetenek hızlandırıcı küresel bir eğitim kurumu.

The Building Hero Project gençlerin toplum iyileştirme projeleri yönetmek için gereken en son teknoloji ekipmanlara erişimini sağlayan bir tasarım liderlik projesidir.

İsrailli eğitim kurumu Kidum verdiği SAT kursu için sadece yüksek IQ'ya sahip olan öğrencilerin doldurabileceği QR kod başvuru formunu geliştirdi.

Genious.box isimli yeni abonelik servisi çocuklara her ay düzenli olarak bilimsel projeler göndererek onlara gelecekteki kariyer seçimlerinde yardım ediyor.
video

Alman Kolle Rebbe tarafından üretilen kutu oyunu MELTDOWN, oynayan çocukların küresel ısınma konusunda farkındalık kazanmasını sağlıyor.
video

Quick Key adlı inovatif uygulama, optik test okuyucu görevi görerek öğrencinin optik test formunu okuyor ve sonuçları otomatik olarak sisteme aktarıyor.

Bilgisayarlarımıza, cep telefonlarımıza ve tabletlerimize giren uygulamalar sayesinde cihazlarımız işlevselliklerini her geçen gün biraz daha arttırıyor. Tanıtacağımız Chicago merkezli GoSoapBox adlı inovatif girişim bu uygulamalardan biri. GoSoapBox; öğretmenlerin çoktan seçmeli sorular, kısa testler ve...

Yılların getirmiş olduğu tecrübe ve Türkiye’de yaptığı atılımlarla kendi alanında eğitim sektörünün lider kuruluşu olan InfoLANG Dil Okulları, kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu binlerce mezunuyla, eğitimli ve uzman kadroları iş dünyasına kazandırdı. Şimdi...

Uçuş hostesliğinden, girişimcilik ve kendi işini kurmaya kadar çeşitli konularda eğitim hizmetleri sunan Deulcom International bayilik veren firmalar arasında. Deulcom International, Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu eğitimli ve uzman bireyleri iş dünyasına kazandırmak amacıyla 1992 yılında...

Yeni bir enstrüman çalmak isteyenler, bunun için ciddi zaman harcamalı ve işin zorluğuna katlanmalıdır. Enstrüman çalmayı kolaylaştıracak inovatif uygulamalar son yıllarda hız kazanmış durumda. Fakat şimdiye kadar bu alandaki hiç bir inovasyon Playground Sessions...

TAKİPTE KALIN

3,629BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
219TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl