Dominos Pizza Bayilik

Dominos Pizza

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza’nın Evlere Servis konusundaki başarısı, 65 ülkede 8.750′nin üzerinde şubesi ile onaylanmıştır. Güçlü operasyon modeli, endüstrideki yenilikleri, destek veren ekibi, lezzetli pizzaları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen ile Dominos Pizza bayilik veriyor.

Pizza Restaurantları A.Ş., Domino’s Pizza’nın Türkiye’de Master Franchise’ını alarak 1996 yılında öncelikle Ulus restoranıyla faaliyete geçmiştir. Amaçları , başarılı Franchisee’ler ile büyümektir. Franchisee’leri ile yerel grup toplantıları yaparak, birebir görüşerek ve uygulamalarını paylaşarak, pozitif enerji ile ilişkilerini daha da güçlendiriyorlar.

Dominos Pizza Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Marka: Domino’s Pizza
Sektör: Gıda
Kuruluş Yılı: 1960
Merkez: ABD

Ciro Primi (Royalty Fee): Alınmamakta
Reklam Katılım Ücreti: %6 (Aylık)

Min. Metraj: 90 m2

Başlangıç Sermayesi: $120.000
Toplam Maliyet: $200.000 + KDV
Yatırım Geri Dönüş: 36 Ay (Beklenen)

Domino’s Pizza’nın Bayilik Anlaşması İle Verdiği Destekler

-Domino’s Pizza, özgün ve kişiselleştirilmiş restoran içi ve sınıf eğitimleri veriyor. Destek birimleri iş modelinizi gerçekleştirmeniz için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Web Sitesi: www.dominos.com.tr
Telefon: 0 212 280 9636 – Dahili 1128

[Bayilik Arama Motoru]

PAYLAŞ
Önceki İçerikGüneş enerjisi yerine GravityLight
Sonraki İçerikİngilizce seviyesine göre haberler
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.
 • Yasin

  Merhaba .;
  Bir bayi açma hedefim var az da olsa marka hakkında bilgi sahibim . Sizlerden de fikir almak istiyorum. Dominos pizzanın orta ölçekli bir yer de İstanbul’u baz alırsak aylık cirosu ne düzeyde öğrenebilir miyim ?
  Teşekkürler.

  Yasin Güder

  • Kemal

   istanbulda ama istanbulun nersinde bu çok çok önemli açacağınız yerin yakındaki restorantlar hangileri yemeksepeti falan bu tür pazarlamalar çok önemli okul hastane dersane falan