Doğum işlemleri ile sizin yerinize sistem uğraşsın

Doğum işlemleri

Doğum işlemleri

İspanya merkezli PequeTrámites, yeni doğum yapmış ailelerin tüm belge ve kayıt işlemlerini uygun bir ücret karşılığında yaparak onları bu dertten kurtarıyor. Kayıt işlemlerinden kurtulan aileler yeni bebekleriyle daha çok vakit geçiriyor. Bırakın doğum işlemleri ile PequeTrámites uğraşsın.

Yeni doğmuş bir bebeğin nüfusa kaydedilebilmesi için anne – babanın nüfus cüzdanı, doğuma ait belge ve raporlar gerekli kuruma teslim edilmelidir. Bütün bu kağıt işlemleriyle uğraşmak, memurlara bildirimde bulunmak ve sırada saatlerce beklemek; evde yeni doğmuş bebeğin tadını çıkarmak varken aileler için büyük bir külfet olabilir. PequeTrámites; yeni doğum yapmış aileleri evlerinde ziyaret ederek, gerekli belgeleri teslim aldıktan sonra onların yerine tüm kayıt işlemleri gerçekleştiriyor.

Sistem sayesinde işlemler halledilirken, aileler doğumun stresinden en kısa zamanda uzaklaşarak zamanlarını yeni çocuklarıyla geçirmeye başlayabiliyorlar. Şirket 7 gün içerisinde yeni doğuma ilişkin tüm belgeleri aileye teslim ederken bu servis için sadece 65 Euro talep ediyor. Türkiye’de benzer bir uygulama başlar mı ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

İnsanları gereksiz karmaşalardan kurtaracak yeni iş fikirleri önerileriniz var mı?

Web sitesi: www.pequetramites.es

PAYLAŞ
Önceki İçerikNew York Times, girişimcileri kendi ofisine bekliyor
Sonraki İçerikYerel ürün tanıtımı dijital oldu
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.