DİZAYN VE STİL

DİZAYN VE STİL

video

Viar Digital ismiyle yola çıkan ekip, sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak geliştirdiği inovatif uygulamalar sayesinde bir konut projesinin temeli dahi atılmadan projenin tüm detaylarıyla tecrübe edilmesini sağlıyor.

Tokyo’nun Ginza bölgesinde geçtiğimiz Mayıs ayında açılan Morioka Shoten kitabevi bir hafta boyunca sadece bir kitap sergiliyor.
video

Eatwell yemek takımı, bilişsel bozukluğu olan Alzheimer hastalarının yemek zamanlarını düzenlemek ve besin alımını artırmak için tasarlandı.
video

İnternet mağazası Abstract_ müşterinin duygularına ve yazısına dair bilgiler toplayarak bunları benzersiz desenli giysilere dönüştürüyor.
video

Işığı karanlık bölgelere yayan akıllı ayna Lucy, güneş ışığını istenilen bölgeye yönlendirmek için güneşi gün boyu takip eden robotik teknoloji kullanıyor.
video

Rüzgar ve güneş enerjisi ile elektrik üreten yumurta şeklinde mobil ekolojik ev Ecocapsule, iki insanı her yerde barındırabiliyor.

Formülü meyve özlerinden elde edilen Inkbox’ın kalıcı dövme görünümlü organik geçici dövmeleri 2 hafta dayanıyor.
video

Swiss Barefoot Company, çıplak ayak hissi veren çorap şeklinde fakat çoraptan daha sert bir minimalist ayakkabı tasarladı.

Amerikalı ressam Ashley Longshore kendi projesi Artgasm üzerinden yıllık abonelik ile koleksiyonculara sınırlı baskı sanat eserlerini satıyor.

Alışılmış süt kutularından geri dönüşümü çok daha kolay olan Re-Pack süt kutusunun biyoplastik ve karton olmak üzere iki katmanı bulunuyor.

R-STORE, Japonya’nın başkenti Tokyo’da kitap okumayı seven gezginler için kitabevi ve otel karışımı bir hostel açıyor.

Taxi Fabric, umut vadeden Hintli genç tasarımcıların çizimlerini takislerde kullanarak tasarımın gücünü ve zevkini sergiliyor.

Camilla Hempleman’ın tasarımı termal renk haritası BATH °C, turistler için hava durumuna göre görülebilecek yerleri renklendiriyor.
video

Amfi markası Marshall, rock müzikseverler için çift kanal jak ve hoparlör gibi özelliklere sahip özel bir telefon tasarladı.
video

Yazılım ile fiziksel olarak etkileşime geçmenize olanak sağlayan analog birim Palette Gear, dijital çalışmalarınız ile daha doğal bir etkileşim yöntemi sunuyor.
video

İtalyalı startup Atellani, güneş ışınlarını kullanarak çizim yapabileceğiniz her yaştan insana hitap eden bir çizim aracı geliştirdi.

TAKİPTE KALIN

3,692BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
216TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl