DİZAYN VE STİL

DİZAYN VE STİL

Çocukların hızlı büyüdükleri yaşlarda kıyafet israfına çözüm bulmak isteyen Yasin, çocukla birlikte büyüyen kıyafet serisi Petit Pli’yi yarattı.
video

Tasarım harikası hoparlör şarkı çalarken, yarı saydam ekranında şarkı sözlerini animasyonlu olarak gösteriyor.
Komorebi gün ışığının tonlarını ve konumunu taklit ederek duvara çeşitli desenler ve şekiller yansıtıyor.video

Komorebi isimli lamba gün ışığının tonlarını ve konumunu taklit ederek duvara çeşitli desenler ve şekiller yansıtıyor.
Doğa dostu tek kullanımlık mangal çöpü ortadan kaldırıyor.video

Tek kullanımlık barbekü CasusGrill, doğa dostu tasarımı ile çöpü ortadan kaldırıyor ve gelişmiş bir barbekü deneyimi sunuyor.
video

Biyobozunur yemek artıklarını gübreye dönüştüren çöp kutusu ile siz de geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.
video

Viar Digital ismiyle yola çıkan ekip, sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak geliştirdiği inovatif uygulamalar sayesinde bir konut projesinin temeli dahi atılmadan projenin tüm detaylarıyla tecrübe edilmesini sağlıyor.

Tokyo’nun Ginza bölgesinde geçtiğimiz Mayıs ayında açılan Morioka Shoten kitabevi bir hafta boyunca sadece bir kitap sergiliyor.
video

Eatwell yemek takımı, bilişsel bozukluğu olan Alzheimer hastalarının yemek zamanlarını düzenlemek ve besin alımını artırmak için tasarlandı.
video

İnternet mağazası Abstract_ müşterinin duygularına ve yazısına dair bilgiler toplayarak bunları benzersiz desenli giysilere dönüştürüyor.
video

Işığı karanlık bölgelere yayan akıllı ayna Lucy, güneş ışığını istenilen bölgeye yönlendirmek için güneşi gün boyu takip eden robotik teknoloji kullanıyor.
video

Rüzgar ve güneş enerjisi ile elektrik üreten yumurta şeklinde mobil ekolojik ev Ecocapsule, iki insanı her yerde barındırabiliyor.

Formülü meyve özlerinden elde edilen Inkbox’ın kalıcı dövme görünümlü organik geçici dövmeleri 2 hafta dayanıyor.
video

Swiss Barefoot Company, çıplak ayak hissi veren çorap şeklinde fakat çoraptan daha sert bir minimalist ayakkabı tasarladı.

Amerikalı ressam Ashley Longshore kendi projesi Artgasm üzerinden yıllık abonelik ile koleksiyonculara sınırlı baskı sanat eserlerini satıyor.

Alışılmış süt kutularından geri dönüşümü çok daha kolay olan Re-Pack süt kutusunun biyoplastik ve karton olmak üzere iki katmanı bulunuyor.

R-STORE, Japonya’nın başkenti Tokyo’da kitap okumayı seven gezginler için kitabevi ve otel karışımı bir hostel açıyor.

TAKİPTE KALIN

3,629BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
219TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl