Dahiler İçin Sosyal Ağ

Dahiler için sosyal ağ MindFind, dahi kullanıcılarının profillerini eşleştirerek işbirliği kurabileceği diğer dahileri bulmalarını sağlıyor.

Dahiler için sosyal ağ MindFind

İnternet algoritmaları insanların hayallerindeki işi ve eşi bulmalarını sağlıyor. Şimdi de Amerikalı startup MindFind ile hayalinizdeki dâhiler takımını kurabilirsiniz. Dahi grupları, üyelerinin birbirlerine iş ve kişisel gelişim üzerine yardım teklif ettiği küçük akran destek ağlarıdır. Güvenilirlik, fikir değişimi ve geri bildirim üzerine kuruludur. Springwise’ın haberine göre, dahiler için arkadaşlık sitesi MindFind, profilleri yaşa, konuma, ilgi alanlarına ve müsaitliğine göre eşleştirerek dahi kullanıcılarının işbirliği kurabileceği diğer dâhileri bulmalarını sağlıyor. Bu sosyal ağa katılmak için kullanıcı ilk aşamada ilgi alanlarını, yeteneklerini, başarılarını ve beklentilerini belirterek bir profil oluşturuyor. Kullanıcılardan üzerinde çalıştıkları projeyi ve ne tür bir yardım aradıklarını açıklamaları isteniyor. Daha sonra MindFind, uygun adayları buluyor ve kullanıcı ile tanıştırıyor.

İşbirliği yapılacak kişileri çevrimiçi bulmak için başka hangi yeni iş fikirleri düşünülebilir?

Web Sitesi: mindfindhq.com

Benzer İş Fikri: Girişim takımı kurmak isteyen girişimcilere özel startup

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikİsmini Bilmediğiniz Belgeyi Kolayca Bulun
Sonraki İçerikÇocuk Hikaye Kitabı Ağaca Dönüşüyor
İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunu olan Damla Arslan, çeşitli çevirmenlik ve editörlük deneyimlerinin ardından FikirciBaba'ya gönül verdi. Damla, dünyanın dört bir yanından inovatif iş fikirlerini analiz ediyor.