C&A Fashion “Like”

Brezilyalı moda markası C&A online ve offline dünyayı birleştirmeyi başardı. Ürünlerini Facebook üzerinden beğeniye sunan bir çok marka gibi, C&A’de aynı şekilde ürünlerini Facebook üzerinden paylaştı. Online ve offline pazarlama stratejileri geliştiren fakat bu iki ayrı dünya arasında bir köprü kuramayan bir çok markanın aksine, C&A online ve offline dünya arasındaki köprüyü kurdu.

Kreasyonunu Facebook’ta beğeniye sunan C&A, kullandığı özel askılıklar sayesinde ürünün Facebook üzerinden gerçek zamanlı olarak kaç “beğen” aldığını gösteriyor. Bu yenilikçi fikir sayesinde daha havalı bir cekete sahip olabilirsiniz, tek yapmanız gereken ceketin bulunduğu askılık üzerinden ürünün o an için kaç “beğen” (like) aldığına bakmak.

Kendi işinizde hala online ve offline dünya arasında bir köprü oluşturamadı iseniz, Fikirci Baba bu fikrin size ilham kaynağı olmasını temenni ediyor.

Web sitesicea.com.br

PAYLAŞ
Önceki İçerikGünlük fırsatlar çöpe gitti!
Sonraki İçerikGong Facebook için çaldı
2012’de girişimcilere ve kendi işini kurmak isteyen yatırımcıları en son iş fikirleri, bayilikler, fuarlar, girişimcilik ve internet alanındaki gelişmelerden haberdar etmek amacıyla kurulmuştur.