VİDEO OYUNLARI

VİDEO OYUNLARI

Sağlıklı Yaşama Özendiren Uygulamavideo

StepPets isimli oyunda gerçek hayatta yapılan yürüyüşler bölümün kolaylaşmasını sağlıyor ve oyuncu sağlıklı yaşama özendiriliyor.
video

Dünyanın ilk sanal gerçeklik tema parkı olacak VOID, ziyaretçilere sürükleyici ve interaktif bir oyun fırsatı sunuyor.
video

Arttırılmış gerçeklik oyunu Night Terrors, evinizi hayaletlerin ve psikopatların kol gezdiği sürükleyici bir korku filmine çeviriyor.
video

Lumo interaktif projektör herhangi bir odanın yüzeyine harekete duyarlı oyular ve efektler yansıtarak gerçek dünyayı çocuklar için oyuna dönüştürüyor.
video

Küçücük bir ekranda yaşayan, devamlı karnı acıkan ve ilgi bekleyen, gerekli ilgiyi göstermediğinizde ölen, çocukluğumuzun küçük saçma Japon icadı oyuncağı Tamagotchi’yi (sanal bebek) hatırlarsınız. Bir dönemin elimizden düşürmediğimiz fenomen oyuncağıydı. Şimdi ise Çinliler Wokamon...
video

Akıllı bileklik Moff sayesinde çocuklar artık herhangi bir nesneyi akıllı telefon uygulaması üzerinden oyuncağa dönüştürebilecek.

İnovatif sosyal sorumluluk projesi: İnternet kullanıcıları GoodGames'in oyunlarını oynayarak eğlenirken, aynı zamanda bağış yapmış oluyorlar.

Yeni bir enstrüman çalmak isteyenler, bunun için ciddi zaman harcamalı ve işin zorluğuna katlanmalıdır. Enstrüman çalmayı kolaylaştıracak inovatif uygulamalar son yıllarda hız kazanmış durumda. Fakat şimdiye kadar bu alandaki hiç bir inovasyon Playground Sessions...

TAKİPTE KALIN

3,437BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
100TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl