BAYİLİK / FRANCHISE

BAYİLİK / FRANCHISE

Lezzet dolu dünyasına ettiği davetle bu keyfi paylaşmak isteyen Panino bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Digital yayın, sabit telefon ve geniş bant internet hizmetlerinde faaliyetlerini yürüten Tekonet İletişim bayilik veren firmalar arasında.

Sini Börek bayilik veren firmalar arasında yerini alarak yüksek kalite ve uygun fiyatlarla tüketicinin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Lezzetini geleneksel Türk Mutfağı'ndan alan, su böreği üretimine 1994'te Göztepe'de başlayan Aslı Börek bayilik veren firmalar arasında.

İşletmeci adaylarından kısa bir süre boyunca franchise giriş bedeli talep etmeyen 1 Döner bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Türkiye'de büyümeyi amaç edinen İtalyan Kono Pizza bayilik veren firmalar arasında yerini alarak eşsiz lezzetlerini herkese ulaştırmayı hedefliyor.

Kendi üretimleri olan özel soslarla menüsündeki ürünlere ayrı bir tat katan Gargi Acı Sos bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Hızla gelişen Hacıalioğlu Çiğ Köfte bayilik vererek, girişimcilere kar sağlamayı hedeflerken, bayilerine gereken her konuda destek veriyor.

Duvarlara kolayca uygulanıp defalarca istenildiği şekilde boyanabilen Koçak 3D Duvar bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Franchising altyapısını hızla tamamlayan PilavYerim bayilik vererek 2014 sonunda Türkiye genelinde 40 şubeye ulaşmayı planlamaktadır.

Artan talep karşısında yeni şubeler açmak isteyen Hacı Kamil Tire Köftecisi bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

Şube için gerekli olan çiğ köfte tezgahı, dolap, masa, sandalye, tabela ve görseli anahtar teslim kuran çiğköftemiss bayilik veren firmalar arasında yer alıyor.

Vergi mükellefi olan girişimcilere düşük maliyetlerle çeşitli avantajlar sağlayan Fatura Tahsilat Sistemi bayilikler veriyor.

2007 yılında ilk şubesini açarak kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile büyük beğeni kazanan Jimmy Joker bayilik veren firmalar arasında.

Yöresel bir lezzet olan etsiz çiğköfteyi tüm Türkiye ve dünyaya en kaliteli şekilde tanıtmayı ve sunmayı kendisine ilke edinen Çiğkeyf bayilik veren firmalar arasında.

Ulusal ve Uluslar arası bir çok operatör ile ara bağlantısı bulunan Verita İletişim Hizmetleri bayilik veren firmalar arasında yerini alıyor.

TAKİPTE KALIN

3,631BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
118TakipçilerTakip Et
217TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl