ALT MANŞET

ALT MANŞET

video

Beğenilen televizyon dizileri çeşitli platformlar üzerinden yeniden izlenebiliyor. Ancak beğenildiği halde çeşitli sebeplerle iptal edilen diziler, birer nostalji olarak kalıyor. Peki ya sevdiğiniz dizi iptal edilirse yeniden yayınlanmasını nasıl sağlayacaksınız? Şimdi İsveç merkezli Reupp...
video

Şili merkezli ThinkerThing'in geliştirtiği yeni 3 boyutlu baskı sistemi sayesinde, tüketiciler düşündükleri nesneleri; önceden hazırladıkları dijital bir tasarımları olmaksızın, 3D printerlar vasıtasıyla basabiliyorlar.
video

ABD merkezli şirket Autobike, otomatik vitesli bisiklet üreterek hem geleneksel yapının önüne geçti hem de dünyanın en sezgisel bisikletini kullanıcıların beğenisine sundu.

Çek Cumhuriyeti merkezli ulaşım şirketi Ropid, tren yolculuğu sırasında tek başına yolculuk yapanlar için özel flört vagonlarını hizmete sokma hazırlığında.

Soohun Jung'un geliştirdiği iBackpack isimli sırt çantası, içerisine yerleştirilen iPad sayesinde çevredekilerle irtibatta kalınmasını sağlıyor.
video

Tayvanlı Let’s Café'nin geliştirdiği yeni kahve makinesi, tüketicilerin yükledikleri resimleri lattelerin üzerine basıyor.
video

Rusya merkezli bir grup tarafından geliştirilen LiveMap isimli motosiklet kaskı, camında navigasyon ekranı ile birlikte geliyor.

Avustralya merkezli Pofuff sayesinde artık küçük çocukların çizdiği resimler peluş oyuncak şeklini alıyor. Bu sayede çocukların yaratıcılıkları gelişiyor.

ABD merkezli Boatbound sayesinde bireysel kullanıcıların sahip oldukları deniz taşıtları bu taşıtlara kısa süreli olarak ihtiyaç duyanlara kiralanıyor.

Almanya merkezli AOTERRA; cloud serverları (bulut sunucu) halktan kişilerin evlerine yerleştirerek, sunuculardan elde edilen ısının evleri sıcak tutması amacıyla bir proje başlattı.
video

2. el alışveriş uygulaması Sold. sayesinde satıcılar kullanmadıkları ürünlerden sadece resim çekerek, başka hiç bir detayla uğraşmadan kurtulabiliyor.
video

Natalia Proejsi'nden doğan inovatif fikir, insan hakları aktivistlerinin yardımına koşarak onlara iletişim özgürlüklerini geri kazandırıyor.
video

ABD merkezli EVNTLIVE sayesinde artık sanatçılar tarafından verilen tüm konserler eş zamanlı olarak bilgisayarlardan izlenebilecek.

Genious.box isimli yeni abonelik servisi çocuklara her ay düzenli olarak bilimsel projeler göndererek onlara gelecekteki kariyer seçimlerinde yardım ediyor.
video

Withings'in geliştirdiği yeni banyo tartısı; sağladığı kablosuz bağlantı sayesinde verileri elektronik cihazlara göndererek gelişimin sürekli takip edilmesine olanak tanıyor.

Aklınıza gelen inovatif fikirlerin iyi birer fikir olup olmadıklarını ve piyasa şartlarında uygulanabilirliklerini nasıl ölçersiniz?

TAKİPTE KALIN

3,431BeğenenlerBeğen
37Aboneler+1
101TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et
12GruptakilerGruba Katıl